Velké obrázky ve FF

Ahoj, mám takový problém s FF. Jakmile otevřu najednou více větších obrázků (třeba 3) např. všechny v rozlišení 800x600px, které jsou v jakémkoliv formátu, začne se FF divně sekat a překlikávání mezi panely je značně pomalé.

Tento problém je pouze ve FF, nikoliv třeba v IE.

Že bych měl pomalý počítač? Tomu se mi nechce věřit, sice to není nějáké dělo, ale uznejte, že 2,66 GHz proc. a 512 MB operační paměti, by mělo na toto ještě stačit..

Nemáte někdo podobný již vyřešený problém?
OS win?
JJ, win XP.
pouzivej ie ;)
1,29Ghz , 512 MB RAM, WinXP, FF 1.5.0.4
v pannelech mam otevrenych 14 obr. 1024x768 a v poho
:)
Možná bug ve firefoxu. Nebo se v té době přetížil systém.
Moje opera to taky někde dělá, ale to byl spíše extra velký obrázek o velikosti v řádech tisícich (3000x?) a navíc to dělalo jen u některých obrázků.
I IE se nesnížím za každou cenu.

Mně to dělá u jakéholiv obrázku, když jich je otevřeno více. Seká se i samotné posouvání obrazovky směrem dolů. Dokonce se mi toto děje i při prohlížení stránky, která obsahuje hodně grafiky..
Dříve se mi toto nestávalo, začlo to dělat někdy před 2 měsíci, ale do teď jsem se nedopídil čím to může být.
Asi budu muset zase reinstalovat windows.. Achjo..
>> Asi budu muset zase reinstalovat windows
blbost nejvetsi... nechapu lidi, co preinstalovavaj kazdej mesic win kvuli kdejake blbosti, ktera se navic ani reinstalem nevyresi.
byt tebou, zkusim procist http://forum.czilla.cz/ . mozna to dela nejaky spatne napsany rozsireni ff, ktery jsi nainstaloval. nebo by mozna stacilo jen vytvorit ve ff novy uzivatelsky profil. taky jde o to, ze ff strasne zere pamet. je dobry ho obcas zavrit a znova spustit, ne to nechat bezet celej den.
Rozšířením to určitě nebude, všechny jsem zkusil odinstalovat..
S tim zaviranim si myslim problém nebude, dělám to často.

A že by to bylo slabou grafickou kartou (nějáká stará 32MB) je asi blbost, ne?
Grafarna na to nemá vliv. Jak už jsem říkal, jde možná o bug. Takže bych zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat firefox. Možná ještě s jinou verzi.

OT:
>> Že bych měl pomalý počítač? Tomu se mi nechce věřit, sice to není nějáké dělo, ale uznejte, že 2,66 GHz proc. a 512 MB operační paměti, by mělo na toto ještě stačit..
>> A že by to bylo slabou grafickou kartou (nějáká stará 32MB) je asi blbost, ne?
To je teda kombinace. Silná mašina na pomalé grafárně ;)
Dobře, až budu mít čas, tak to určitě zkusím odinstalovat..

Jinak ty myslíš, že silná mašinka, jo? :-D No, ono totiž novou grafárnu už mám slíbenou dlouho, ale ještě se něják nestihla dostavit.. ;-)
<HTML>verze FF 1.5.0.4 je rychlejsi nez predchozi... o neco.</HTML>
opera se spousti nekolikrat rychlejs na mym sekundarnim(pro me hlavnim) PC(Tredovi, kdo si jeste nepamatuje tak to je celer 633 s 160MB RAM a po novu GF2 MX 400 64MB :) )
firefox se nacital dlouho a jeste nemel tolik funkci(mouse gestures apod)..

proste, opera je ma volba :-) (nehlede na acid2 test :-D )

Ale nezacinejme flamewar :)
Xili: Staci preinstalovat, ne? jestli je ff tak chytrej, jako opera, mas to za 30 sekund hotovy a spusteny...
Hmmm. Tak jsem FF právě přeinstaloval a divné sekání se děje stále.
Bohužel se to seká i třeba při projížděním nahoru-dolu elektornickým obchodem, kde jsou na stránce i jen maléobrázky...

Btw, když teď kliknu někam na stránku do textu, tak se mi zobrazí na tom místě kurzor, jak tomuto zamezit?
ad kurzor: projdi si nastaveni, da se to tam vypnout. Ja si ale nepamatuju, kde.
ale tak me napada, mne windowsy prakticky hned po startu zaberou asi 265 MiB RAM. Pokud pouzivas nejaky pametove narocny program, muze to sekani byt zpusobeno swapovanim... ale to by sis asi vsimnul...