? NuDa ?

Pokud by se někdo nudil, tak ať pohodnotí pár ikon které jsem dělal....je jich tam fakt pár a já nevím která se líbí nejvíc

http://www.webmaker.euweb.cz/hadrama.html
kdyby neblikaly, byly by hezke vsechny. Vzdyt ani nestihnu precist, co je na nich napsane.
mají fungovat jako taková "reklama", ale máš pravdu...nechám si to projít hlavou
to jo, ale je otazkou slusnosti, zda odeberes rychle blikajici ikonkou pozornost od stranky, na ktere se nachazi, nebo zaujmes necim jinym... Aby si toho clovek vsimnul (jako ze zmeny), staci, kdyz preblikne jenom obcas, nemusi to byt tak rychle.
souhlasim s donnym
souhlasim s Marcusem Flintusem
<HTML>souhlasim s Quinixem</HTML>
souhlasim s Nipalem
Souhlasím s Nípalem :-))) Musel bys znát tu skupinu....je to takový bodře šílená parta, tak se mě zdálo, že nějaká taková šílená ikona bude na místě.....ale uvidíme....ještě něco vymyslím
oprava: souhlasím s Tomíkem (předběhl mě)
Ale byl bych rád aji za to hodnocení (třeba si ty gify stopněte :-))
jako kytarista nemuzu dat jinak, nez hadrama2.gif. jen z te ikonky neni patrne, o co se jedna. kdyby se treba po nejake dobe vertikalne otocila a zazoomovalo by se telo ty kytary tak, ze by cely obsah ikonky byl cerveny... a tam by se potom zobrazilo jmeno... kdo vi jak by to vypadalo....... ale nic rychleho, zadne blikani.
dobrý nápad.....jako skoro kytrista s tebou souhlasím, je to můj tajný favorit...ale s tím přiblížením bude problém, protože okolí kytary je průhledné => do druhém načtení to pojede přes (teda Babarosa to tak bohužel dělá)
tak snad chapes,jak jsem to myslel. proste ta kytara se obrati a pak se bude priblizovat-jako ze telo kytary; az tak blizko, az bude cela ikonka cervena, a pak se tam zobrazi to jmeno...
Chápu a myslím že ani nebude nutný tu kytáru obracet.....jen říkám že bude problém s průhledností - nemůžu ju použít (průhlednost, samozřejmě!)
k cemu pruhlednost?
Taky pravda....už mám nějakej vzor takže v nejbližší době se objeví na webu