webzdarmi IRC

Uz nejakou dobu se hrstka lidi z wz drzi nekde na servru v kanale #wz (http://staff.quakenet.org/servers.phtml -serverlist). Nebylo by dobre to nejak prosazovat (at uz rozjet IRC na wz, nebo nejak prosazovat ten chan)? Ono se na IRC urcite najde odpoved rychleji, nez na foru. Vecina lidi co tam je ovlada php ap velmi obstojne (at uz zminovany moderator Nipal atd)
ja bych se stavil, ale nejak se nemuzu pripichnout (sem lama). nechces sem normalne napsat síť, server a internetovou adresu?
Takze je treba nejaky IRC klient (telnet :P)
server: irc.quakenet.org
port: 6667 (default for IRC)
channel #webzdarma

pokud budes mit mirc, napis

/server irc.quakenet.org
/j #webzdarma
Ahoj
Ja se pripojuju pres mirandu, chce to:
Network:
Server name:
Internet adress:

na kanaly jinejch webu se pripojim normalne ale na wz to nejde :-/
nechce se pripojit k serveru quaknetu
server irc.quakenet.org
port 6667
kanal #webzdarma, ne #wz :)
ja vim; ale jde o to ze ja se nemuzu pripojit k serveru :-(
<HTML>Pak je třeba zkusit se připojit k jinému serveru quakenetu, viz <a href="http://staff.quakenet.org/servers.phtml">seznam serverů</a>.</HTML>
<HTML>Ani se nesnažte se tam dostat, je tam příliš málo lidí... Ale pokud to přeci jen risknete, nesnažte se s nikým hádat.</HTML>
Pozde ja uz tam byl ;) Prisel jsem, videl jsem, odesel jsem.
Ted nas tam je 5.
Chtelo by to dotahnout vice, dyt ma wz tolik (tisic) uzivatelu :)
Jenze tolik tisic uzivatelu jsou naproste lamy, aby vedeli jak se tam dostat, natoz tak, aby vedeli, co je vubec IRC.
Tomik: ono to neni zas az tak nemozne... Existujou web rozhrani pro IRC, java applety..
Navic i ta komunikace pres telnet neni zas tak tezka... Jinak hodne uzivatelu pouziva soft jako je miranda, trillian v kterem pridat IRC protokol je hracka...

Stacil by jen napsat nejaky mensi helpik.. jinak napr mirc neni spatny, napr s rozsirenim upp...

Nerikej, ze je plno uzivatelu tak blbych, ze neumi nainstalovat jeden soft a nasledne nastavit IRC server... Navic, pokud by to bylo pres java applet, tak tyto kroky odpadaji a jedine, co musi byt instalnute je java, coz zase tak exoticke neni :)
>> Nerikej, ze je plno uzivatelu tak blbych, ze neumi nainstalovat jeden soft a nasledne nastavit IRC server
To by ses divila.
Divil -> hmm, ano vim, ze jsou.. Ale takovy uzivatel by se imho nemel snazit delat weby... Si myslim, ze i moje babina by to zvladla, kdybych ji rekl jak...
Jinak Euroska/bez Eurosky, jako predseda/bez predsedy (nejsem ta, ze kerou me pokladas :)
Tak promin holka ;D

Takovy uzivatel by nemel delat weby, ale prece dela, a my se tu musime trapit temi jejima priblblyma otazkama (nejde obrazek, nejde odkaz, co je index, ..). Kdyby jim to nekdo vysvetlim primo do oci, tak to pochopi, ale aby pochopil navod na webu? To by musel byt navod typu - Uchytnete do ruky mys (takova vecicka co vypada jako skutecny myska se dvema usi) a na obrazovce najedte na obrazek co vypada jako neco. jakmile se tam trefite, tak levym ouskem mysi dvakrat po sobe kliknete na to ousko. atd.

Hele nebudem se hadat. Proste nekdo umi, nekdo ne. A kdo umi, tak se tam nejak dostane :)