Sagem F@st 820 && AMD64

Mate nekdo jakekoliv zkusenosti s instalaci modreho ADSL modemu Sagem F@st 8X0 na pocitac s procesorem Athlon64 (OS Windows XP Professional x64 Edition)? At delam co delam, vubec se mi nechce hlasit. Na druhem PC s XP Prof. (Celeron D) funguje ok. Ovladace jsem nainstaloval, ale po pripojeni modemu (okynko vyzyvajici k pripojeni modemu zmizelo, ale dialog instalace noveho hardwaru uz se neobjevil) se mi zobrazi bublina od windows, ze je neco spatne s instalaci noveho hardware, a ze patrne nebude fungovat tak, jak ma. V systemu se objevilo USB Device s vykricnikem, aktualizace ovladacu nepomaha (jako by ty ovladace vubec nevidel). Na netu jsem nasel nejnovejsi ovladace, ale zadne specialni pro 64bit procesor. taky nic. Nevite nekdo, co s tim?. jo a deska je ASUS A8N-VM, s napajenim USB neni problem.
Zakhle se na to fakt blbě odpovídá...Můžu ti poradit jen jedno.Trochu se v tom pohrab...
Uz se v tom prave hrabu nekolik hodin. Koukal jsem akorat, ze odebira 100 mA misto 400, ale to asi proto, ze neni v provozu. Mno, treba se najde nekdo, kdo to uz zazil :\
Jedna rada. Vyser se na Sagem F@st 8X0. Je to extremne problemovy modem.
Jedni znami tento modem meli a museli ho za 8 mesicu 2x reklamovat. A ja se s timto modemem musel taky 2x trapit. V prvnim pripade to byl spise na vine usb ovladac windowsu, protoze nekomunikovala i moje flaska. Ale v druhem pripade odesel modem, protoze nechtel komunikovat s windowsem.
Proste jedna rada nad zlato. Nekupujte ty smejdy od telekomu a uz vubec ne usb modemy. Radeji si priplatte za ethernetovy modem s routerem. Ja takovy mam a za tu dobu jsem nemel vubec zadne problemy. Navic odpada nutnost neco instalovat. Jen strcite kabel do sitovky a jedete :)
no, me se bez vetsich problemu podarilo rozbehat SAGEM F@st 800-840 na Athlonu, ale neni to 64bit...

neslo to ale nainstalovat kdyz jsem mel pripojenej modem behem instalace, protoze se mi do toho sraly Win ovladace a modem moc dobre nefungoval. takze sem modem pripojil, az po naistalovani ovladacu, widle si dodaly USB device a slape v pohode
mne taky na tom celeronu slape v pohode. To vis, ze bych ho hned zahodil, ale nevim, kde maj v praze v nedeli v poledne neco otevrenyho, kde bych si mohl koupit ethernetovej modem/router.jenze na athlonu nefunguje a to bych docela potreboval. Rikal jsem si, jestli na vine nejsou 32bit drivery, ktery proste ty XP_x64 nevemou. Jenze kde mam sehnat spravny drivery ?!