Špatné vyplnění formuláře

ahojík,na začátku jsem zkoušela jestli práci na wz zvládnu.Zjistila jsem že jo,jenže jsem špatně vyplnila formulář na začátku(myslím registraci) a něktré kolonky bych chtěla opravit,je to možné?
nahoře v menu je položka administrace, tam můžeš jistá data změnit ...

a taková rada, ten obrázek pejska co má něco přes 1MB na úvodní stránce není zrovna šťastný, to že ho změnšíš pomocí tagu img neznamená, že zmenčíš jeho velikost, radím ho zmenšit v nějakém programu a odkazovat na ten zmenšený! Urychlí se načítání a třeba když někdo přijde na tvou stránku nějaký "modemář" (člověk co se připojuje přes modem), tak už asi nepřijde ;), než to stáhne ...
Kamajkl ma pravdu. Nicmene ten web je velmi zajimavy napad:) Mam cerneho labradora, mrkni na www.lide.cz/goddard
Mimochodem, ve Firefoxu s mým nastavením velikosti písma nevidím celý levý menu a posuvník nikde...

Jinak nevidím taky jednu podstatnou věc ukrytou v noframes, což bys měla brzo opravit.
jo já totiž nevím jak ten posuvník udělat ale dík za rady
Pozri staršie príspevky určite nájdeš alebo kukni na jakpsatweb.cz tam je toho hodne. good luck
... frame name="levý" scrolling="no" noresize target="pravý horní" src="menu.htm" ...

ja tam vidim scrolling="no" ... co tam vidíte vy? uprav to a půjde to ;)
nechápu njá jsem na toto levá jsem ráda že jsem udělala co jsem udělala ale štve mě že se mi tam spousta lidí kvůli menu nepřihlási mno=o(