Total CMD

Huj,mam problem s Total Commanderem 6.52. Vsechno slo v pohode a ted z niceho nic mi nejde nic nahrat na server. Kdyz dam kopirovat tak to vypise chybu: Prenos selhal,pokracovat v cinnosti? Ano Ne.Tak dam ano a stejne se tam nic nenahraje. Nevite v cem je chyba? Ted musim nahravat soubory pres stranky WZ a to je zdlouhavy.....
Kolik máš podle logu ftp zabraného místa? Možná jsi už překročil limit dat. V tom případě totiž ftp přestane fungovat a funguje jen nahrávání přes správce souborů.
aha a jak zjistim kolik mam zaplneno?uz sem to zapomnel.
Jak už jsem řekla, z logu ftp. Dvakrát poklikej na bílý obdélník vedle tlačítka Odpojit a hledej text jako je na obrázku http://faq.webzdarma.cz/pictures/ftp5.gif
Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Webzdaram poskytuje volný prostor 50MB. Když jsem nahrál přes Total Commander další fotky se stránkymi, tak mi vypsal: Quotas: using 59472.00 of 50000.00 kB ( 118.94% used ). Dost mě znepokojuje, jestli nebude třeba něco smazáno, když jsem překročil limit 50MB. Díky... J.
Dost mě znepokojuje, jestli nebude třeba něco smazáno, imho bude len niečo čo sa nenahrá a vyhodí tu samú hlášku. good luck
2Jakub: účet ti nesmažou ani část dat, ale nebude ti fungovat kopírování přes ftp. Doporučuju data poněkud zredukovat :-)
4Thalia: ... tak už vím, proč mi nejde kopírovat, diky za odpověd....