řazení výsledku nejde

Zdravím, mám takový menší problém s řazením výsledků.
Mám napsáno:

$query = "SELECT tym_jmeno,tym_zapasy,tym_vyhry,tym_remizy,tym_prohry,tym_goly,tym_branky,tym_body FROM 03_04 ORDER BY tym_body, tym_goly, tym_branky DESC";
tak mi to seřadí podle tym_branky DESC, pak podle tym_goly ASC a tym_body ASC.

Když ty podmínky napíšu v opačném pořadí, tak to neudělá nic.

Zkoušel jsem i kombinaci ORDER BY tym_body [DESC], tym_goly[DESC], tym_branky[DESC] , ještě tam někde byly nějaké závorky, které už si nepamatuji kde přesně, ale stejně to nefungovalo.
nejak mi to nesedi....
melo by to fungovat... ale neco mi roka ze to radi hyerarchicky a navaznosti a ne kazdou nezavile zvlast..

priklad:
mame:
INT id
a:
CHAR jmeno

kdyz das ORDER BY id,jmeno DESC

tak ti to seradi podle id a teprve potom podle jmena...
takze ve vypisu bude:
10. zbytec
10. zakopal
9. professor
8. jmenovec
7. xicht
7. blbec
6. wordmaster
.
.
.

tusim ze to je takhle
je to tak master, radi to postupne tak jak to po sobe napises ..
igor: ty hranaty zavorky si kolem DESC nepsal ze ne?
Lynx: Někde jsem to našel na netu, ale ještě tam byly nějaké kulaté závorky, ale nevím kde přesně. Už jsem prostě zkoušel vše co šlo a nic nepomáhalo.

A do teď jsem si s tím neporadil.

Ale to co napsal Master je mi jasný, tak by to mělo fungovat, ale nefunguje :-((

$query = "SELECT tym_jmeno,tym_zapasy,tym_vyhry,tym_remizy,tym_prohry,tym_goly,tym_branky,tym_bod y FROM 03_04 ORDER BY tym_body, tym_goly, tym_branky DESC";

Prostě to řadí DESC podle poslední podmínky "tym_branky" a pakk teprve podle těch dalších, ale ASC a z toho jsem úplně vedle.
jojo.. sorry to jak rikas je bezna vec a mysql to tak skutecne dela...

pouzij:

query = "SELECT tym_jmeno,tym_zapasy,tym_vyhry,tym_remizy,tym_prohry,tym_goly,tym_branky,tym_bod y FROM 03_04 ORDER BY tym_body DESC, tym_goly DESC, tym_branky DESC";

me to obcas nemysli
super, tak už to jde. I když bych řek že nějak podobně jsem to zkoušel taky psát, ale možná jsem to napsal bez těch čárek, už nevím, ale dík