max_questions

SQL Error : 1226 User 'kco' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 6000)

Tak dobre prekrocil jsem limit dotazu do db to chapu, ale muze mi nekdo presne rict jake je v tomhle ohledu omezeni db? Jinima slvoama kolik dotazu za jak dlouho muzu mit atd atd ...
ale to si clovek pripada jak idiot fakt kdyz se jak debil zepta a pak to najde v podpore...takze se vsem omlouvam
Kazdopadne by bylo zajmave jak moc bych musel prosit o navyseni tohoto limitu :DD
To zalezi na tom jakej prinos by to ro WZ melo.. musel by to bejt projekt, kterej se zalibi adminovi, jinak bys musel nejspis priplatit..
do tej doby se snazit vsechno resit co nejmensim poctem dotazu, hlavne podobny prikazy dat do jednoho .. i za cenu slozitejsiho zpracovani v php .. aspon se trochu zapoji mozek ;-)
ja moc nemel predstavu o tom, kolik do toho limitu nastavit
zacal jsem s tim, ze jsem se podival kolik bylo na freehosting.cz (tusim 1400) a pak to prubezne zvedal, nyni to je na 6000
tech cca 10tis. by urcite problem nebyl, ale spis bych to zvysoval uz jen vybranym uzivatelum nez obecne vsem

no .... nastavil jsem 7200 (pekne cislo) a pripadne vyssi limity na pozadani (po ukazani pekneho funkcniho webu)
mira: nevim jestli je to nejlepsi napad, porad zvysovat limit .. kdyz to nekdo potrebuje, rekne si o to a ty to schvalis, budiz, ale sam vim jaky sem s mysql kdysi delal psi kusy ja .. pak neni motivace dotazy trochu minimalizovat