MYSQL - zajímavý odkaz

Začínám s mysql a nalezl jsem zajímavý odkaz: http://www.supersvet.cz/mysql.php

Jestli máte nějaké tipy stránky s manuálem v češtině, prosím o připsání
Děkuji
Pavel
einstein.cz
tak kdybych todle viděl, tak jsem ten svůj návod ani nedělal :-)
To je ironie, nebo vážně? problém je najít něco jednoduchého pro začátečníky, celej den se drbu s databází a tabulkou. Jsem na to asi blbej, nebo starej, možnuá oboje :) Stránek jsem našel víc : na einsteinovy, builder, webtip, ale nejsem z toho moudrej, nakonec jsem to nějak udělal a jsem šťastej jak vopica, jinej by to měl za minutu, 3 příkazy na 2 řádcích :) A to mám php profesionálně, knížka bratru za 5 kil a je mi to k ...
Držte mi palce
<HTML>Knihu PHP programujeme profesionalne mam take a bez problemu jsem z ni MySQL pochopil.... cetl jsem to sice alespon na 3x ale pochopil jsem... staci to nevzdavat</HTML>
Asi jste moc nadaný. Navíc já to nevzdávám ... proto jsem i tady.
Pavel
Pro začátek Koskova knížka, je to pro úplně začátečníky, pak můžete jít dál.
Kosek je PHP3...
<HTML>IMHO Koskova literatura nestoji za nic.. necetl jsem ji ale 90% lidi co se me na neco ptaji ji cetli a nechapou/neumi nic....</HTML>
Nejlepší knížka je PHP - MySQL Vytváříme dynamické webové stránky
od Davida Tansleyho.
o koskovi take nemam valne mineni, mam od nej jen html a taky jsem z toho moc nepochytil, php profesionalne je mou bibli.
mysql za 21 dni mi take moc nesedlo... heh, a ucil jste se jiz nekdo mysql lezice na rozpalenych oblazcich s nohama v mori? :) brutalni :)