max pocet dotazu vycerpan v 00:24?

User 'juneau' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 6000)... je 28 minut po zacatku nove hodiny.

ve statistikach mam dva navstevniky, sebe a nejakeho bota, co projel 95 stranek... teda, nezda se mi, ze bych mel 60 sql dotazu na kazdy reload, ale je to dost hrube mozny.

je mi jeste podezrele, jaktoze jede phpmyadmin.
>> je 28 minut po zacatku nove hodiny

Já bych si nemyslel, že to má vliv od půlnoci, ale řekl bych, že už tedy od 23:28 hod.

Petr
myslel jsem, ze je to pocitano po celych hodinach, ale pokud jsem aktualne opet off-mysql v 11:12, kdyz to jeste pred peti minutama jelo... sakra teda, to je mi podezrely. A tentokrat v db nemam zadny zaznam o nejakem drsnem crawleru, v prumeru 1-2 reloady plus pristup na uvodni page. 33 _lidi_.

No, konecne me neco dokope k optimalizaci kodu. Jdu upravovat.
no fajn, napocital jsem brutalnich 44 dotazu pri jednom reloadu ;) To je mamut, co? Dvacet bezpecne vyhodim, ale ten zbytek... no nevim. Mam strasne rad statistiky a detailni informace o navstevnicich, tech se nechci zbavovat.
11:38 a opet to naskocilo.
tak tedy, nevim co jsem komu udelal, ale muj web si vybral patrne nejaky crawler a jen za dnesek mi udelal 450 hitu, k tomu par desitek od proxy.seznam a neco od googlu a hned je to hafo dotazu.

Kdyz si vezmu, ze jsem stahl dotazy na reload tak na 20 (a budu dal snizovat), tak je to porad... 9-10 000 dotazu. Uza... dnes mam 850 hitu a jeste neni vecer.
Co mam udelat pro to, aby mi to nepadalo, lze si na WZ priplatit za rozsiření SQL dotazů, mam nejnavstevovanejsi stranky v sekci internet a to je teprve zacatek, poradte pls http://testament.aktualne.cz
Nechci opustit phpnuke, protoze to by asi nebylo ono, je tam hafo informaci a chci aby byly pristupne, predem dekuji (CZ)Testament :-)