Export databáze na jiný web

Mám dva weby na webzdarma. Na prvním už mám různé nové údaje v databázi a chtěl bych tu databázi skopírovat na druhý web.

PHPMyAdmin ve WZ
Informací je dost, takže manuálně by to nešlo. Zkoušel jsem to exportovat (Databáze-Export) do všech formátů:

SQL
LaTeX
CSV data pro MS Excel
CSV data

a potom to v PHPMyAdmin na druhém webu nahrát (Databáze-SQL-nahrát soubor - automaticky rozpoznat).

napsalo to: Error:
#1044 - Access denied for user: 'egold92@%' to database 'zww'

zww je exportovaná databáze a egold92 ta, kterou chci aktualizovat.

Prosím napište co vás napadá, proč to nejde...
Kak aktualizovat databázi, pokud už jednu mám na jiném WZ webu?
Ten exportovaný soubor jsi nechal tak jak byl vyexportovaný? Imho je v tom exportu i příkaz na vytvoření databáze, ale to ti nebude fungovat. Ten export je potřeba zeditovat tak, aby tam zůstaly jen inserty, popř. příkazy na vytvoření tabulek.
Zkoušel jsem to editovat, ale stejně se to zarazí na tom, že tam ta položka už je a nedokáže to změnit údaje, jen vytvořit nové. Myslíte, že neexistuje jiný způsob, jak to udělat? Teď mě napadá.. co kdyby tu databázi celou smazal a naexportoval už tu novou..
No, nedávej export celé databáze, ale export všech tabulek....
HOTOVO :-)))))

Aktualizovat data prostě asi nejde.

Ale jdou tam přidat buď nové tabulky a data z exportu, nebo nahrát kompletní databázi.
No ono v exportu se vytvoří inserty, ale na aktualizaci jsou imho potřeba updaty. Nebo ne? ?
pokud uděláš export databáze, tak jeden z prvních řádků je:
use <database_name>;

tohle pochopitelne v te druhe fungovat nemuze.

Pak jse tam spousta radku
create table....

pokud tabulka existuje, tak ji pochopitelne nevytvori...

atd atd.
jasně, ale v exportu je možnost, aby přidával DROP table.... což se na updatování jiné stejné, méně rozsáhlé datbáze hodí....