ERROR

Nevíte proč se mi zde napíše tohle, když dát wordpress do webové databáze?

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/3w/wz.cz/h/wp-config.php) is not within the allowed path. (from /3w/wz.cz/h/huntgiant) in /3w/wz.cz/h/huntgiant/wp-load.php on line 29
Skript se pokouší získat konfiguraci na místě, kde neexistuje a zárověň se pokouší dostat tam, kam nemá.

Patrně jste při instalaci nastavil něco špatně.
<HTML>Protože jste jej patrně špatně nastavil. Snaží se vlézt o úroveň výše než by měl, kamž je však přístup zakázán. Co máte v souboru wp_load.php na řádku 29?</HTML>
Mám ten samý error a protože vůbec netušim co tam mam napsat a místo úžasné skvělé instalace za 5 min. mi to trvá pár dní, mám sto chutí wordpress a vůbec tvorbu www navždy opustit. Zkoušel jsem počeštěnou verzi, i orig. a pořád stejná chyba a to nevim že bych někde něco zadal špatně :((

na řádku 29 (jestli vůbec ještě vzteky umim počíta:o) mam tohle:
(resp. radši to sem nakopíruju komplet, protože už fakt nemam na to sílu!)

/ Define ABSPATH as this files directory */
define( 'ABSPATH', dirname(__FILE__) . '/' );

error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE ^ E_USER_NOTICE);

if ( file_exists( ABSPATH . 'wp-config.php') ) {

/
The config file resides in ABSPATH */
require_once( ABSPATH . 'wp-config.php' );

} elseif ( file_exists( dirname(ABSPATH) . '/wp-config.php' ) ) {

/ The config file resides one level below ABSPATH */
require_once( dirname(ABSPATH) . '/wp-config.php' );

} else {

Je v tomhle vážně něco špatně? Protože jsem si myslel, že nebudu muset něco přepisovat v orig. instalaci.... asi se pletu. Poradíte mi prosím někdo!? Díky...! Určitě se to tady muselo řešit 100x.....
Super, když jsem se zbavil chyby na řádku 25 (smazal jsem "/"), hází to pro změnu chybu:

Parse error: parse error in /3w/xf.cz/k/klineckenoviny/wp-admin/install.php on line 35

To se musí vážně projít celou řadou chyb a ručně je opravit, aby se člověk dostal na práci s wordpressem? (možná jsem totální analfabet!?:o)
<HTML>Hodně debilně napsaný systém. Rozumný autor systému ví, kde ten soubor má a nehledá ho po všech čertech. Zakomentujte (pokud nevíte jak, je to naznačeno) tyto řádky:

<code>// } elseif ( file_exists( dirname(ABSPATH) . '/wp-config.php' ) ) {
// / The config file resides one level below ABSPATH */
// require_once( dirname(ABSPATH) . '/wp-config.php' );</code></HTML>
<HTML>Váš způsob opravy je špatný.</HTML>
<HTML>A k tomu zakomentování - to není vše, upravte define konstanty ABSPATH:

<code>define('ABSPATH', '/3w/xf.cz/k/klineckenoviny/');</code></HTML>
OK, díky za radu - provedl jsem úpravy, už se neobjevuje chyba na řádku 29 ve wp-load.php, ale stále přetrvává Parse error: parse error in /3w/xf.cz/k/klineckenoviny/wp-admin/install.php on line 35

Můžu poprosit o pomoc ještě s tímto problémem? Díky moc!
<HTML>Je tam nacpaná reklama.</HTML>
Třikrát hurá! Podařilo se... :o) Díky za rady, jdu se někam opít, a pak se naučit s wordpress... Když bude někdo potřebovat, majlněte, klidně sepíšu podrobnej návod pro neznalce jako jsem (byl) já... :o) protože hledat to a zkoušet stylem pokus omyl je fakt VOPRUZ! :( :o)))
<HTML>Něco podobného se chystá - stránky, na kterých budou postupy instalací několika nejrozšířenějších (či námi doporučovaných a odzkoušených) redakčních systémů, fór, galerií apod. Pokud ale napíšete nějaký návod (nejlépe stylem "pro úplné idioty" - tj. od stažení z oficiálních stránek přes upload na WZ k nastavení databáze a instalaci), dejte o něm vědět, nebudeme se zlobit.</HTML>
Ahoj Standa. Vidím, že je to už pár rokov čo si toto riešil, ale mám rovnaký problém ako ty a z toho čo je tu napísané som to nepochopil. Môžeš to teda vysvetliť polopatisticky ešte raz alebo hodiť kontakt kde by som ti mohol napísať? :) Ďakujem.