reklama!

pozadí už funguje, chyba byla v tý cestě. teď mám novej problém. Právě jsem zjistila, že si webzdarma na mý stránky vložil reklamu a tím zakryl nadpis mých stránek!!! Jak to mám zrušit? Nejradši bych někomu dala přes hubu- já si žádnou reklamu neobjednala.
Reklama je povina, ze ti zakryl nadpis tvych stranek je tvoje chyba, protoze mas nadpis jako soucast pozadi... Navic tvoje stranka v mim rozliseni vypada ne zrovna prilis dobre, protoze se tam to pozadi porad opakuje.... Zkus nakej lepsi editor, word je fakt hroznej... Mozna by pro tebe byl vhodnej frontpage, i gdyz taky tvori takovy splacaniny, ale porad lepsi nez word a ma o dost vic moznosti... Jinak uplne nejlepsi by bylo naucit se HTML, nakey ten popis je na http://www.w3.org , potom jako editor stranek doporucim jakykoliv normalni textovy editor, obcas se hodi treba zvyraznena syntaxe....
Být tebou, si přečtu podmínky a pak se omluvím za takovou neomalenost. Ta reklama je jediná platba za to, že se tu můžeš povalovat.

To sou věci na světě....
aha tak sorry no. Jestli vám tu vadím tak já to holt smažu no.
Nevadis, kazdej jednou zacina, to chapu, jenom ti radim, co s tim, pokud chces, muzes si reklamu posunout treba pod nadpis, i gdyz je soucasti pozadi...