špatné zobrazování stránek

Ahoj
potřebuju pomoct:(
Všechno sem přes ftp klienta nahrál, ale asi většina stránek se nechce zobrazit (chyba 404 sober nebyl nalezen)
Čím to bude??? Co sem udělal špatně??? Stránky jsou přehrané na 100%
http://9avalpolanka.webzdarma.cz
Mám podobný problém. Uploaduji stránky (přes ftp) a začnou fungovat až po určité době (někdy třeba půl hodiny). Je to normální?
<HTML>je to tu porad stejna pisnicka, Fstup.1.jpg neni totez co fstup.1.jpg
proc by melo byt ? protoze si MS windows mysli ze ano ? to je blby duvod :)

lidi ctete obcas tu podporu, ja uz nevim co s vama :)</HTML>
TOHE - tohle :) se mi stava taky a kamosum podobne, takze asi jo...
FREESTYLER - podivej se nazvy souboru, jestli nemas rozdily mezi malejma velkejma pismenama, jinak nevim...
Radu pro vsechny: Podle vytribenych zvyku pouzivejte nazvy malymi pismeny. Kdyz si zvyknete, mate jistotu,. ze na Linux nebudete mit problemy.

Mira: Ja mam case v pohode
Vsechno sem prejmenoval na mala pismena a bez hacku,tak aby sem neporusil hypertextaky, doma to jede v pohode,ale kdyz sem to znova prehral na webzdarma,tak to porad nejede:((
Why???
Musis zmenit i nazvy souboru v HTML na maly pismena....
HM.............tak to je fakt husty :)
Co ye husty?
CO??? No prece s tema nazvama a tak...
Acha :-)
Ale porad me to strasne SERE!!!!!!! Vcera vecer jsem pres ftp uploadoval stranky, v ftp editoru vsechno v pohode, ve sprave souboru na webzdarma taky, ale stranky proste neexistujou.

Vazeni provozovatele serveru, neni nekde chyba????????????
PS: Freestylerovi to hlasi uplne tu samou chybu, co mne a ja to mam spravne, takze fatk netusim, co se deje.
PS: A uz mi nefungujou ani druhy stranky, resp. opet pouze uvodni screen, ale hlavne s reklamou!!!!!! :-(((((((((((((((((((((((((((
Zabrouzdal sem do HTML kodu a zjistil sem ze tam jsem jeste stranky prejmenovane na male pismena nemel:))) Diky moc:-))
Uz to jede v pohode,vsechno tak jak ma:)
Freestyler: Jestli ti to funguje, tak jsi stastny clovek. Me to totiz NEFACHA!!!
tohe: Me ty tvoje stranky jedou, mozna to je problem f cachovani...
22Root: Ale je to cely naky divny. Me jeodu akorat pod Mozzilou a ne pod IE a navic tam nejsou obrazky
Vono se to teprve ted (cca po 18hodinach) rozbehlo. HURA. Mate sampus?
Ale je to divny,pod IE kliknu na nearlink a von oznami, ze IE nemuze nacist uvedenou stranku, protoze ji nenasel. Ja dam refresh a von ji zobrazi. Chapete to?

PS: je to http://strelka.unas.cz/
Huh, me to jede...
2Root: A pod cim? (resp. jakou mas verzi)?
IE 6




VSEM CO MAJI PROBLEM SE ZOBRAZOVANIM STRANEK



zkuste do kodu misto

<a href="data/soubor.htm">Odkaz</a>

napsat

<a href="javascript:document.URL='data/soubor.htm';">Odkaz</a>

Je to hrozna prasarna, ale me to pomohlo rozchodit linky.

PS: Mozna nefunguje v ramcich, ale brzy (az ji vymislim) sem dodam i verzi pro ramce.