Problem s mysql.wz.cz?

Nemuzu se dneska prilogovat...
ten samý problém... :

Access denied for user: 'nobody@zeus.webzdarma.cz' (Using password: YES)
Taky me to dneska hodila tenhle bug...a pekne me to sere neco jsem potreboval udelat...
Bohuzel me taky :o((
Tak co je proc to nefunguje co dela jako ten spravce ?????
Chyba

MySQL hlásí:


Access denied for user: 'nobody@zeus.webzdarma.cz' (Using password: YES)

Jak to vypadá časově?
Potřebocval bych něco dělat...
Jojo,sice sem se v dany cas sice nelogoval a ted mi to funguje, ale na mejch strankach ve skriptu je at se mi chyby odeslou na mail,a prislo asi 10 mailů s chybou...ale tedkon se normalne zaloginuju i vsechny veci na strankach fungujou...
Resení:

Napište adresu ve tvaru:

"http://mysql.webzdarma.cz/?user="

a zobrazi se normalne prihlasovaci dialog.
Konečně sem někdo napsal něco rozumného, co opravdu funguje... Takže nezbývá, než poděkovat "t.l.f (---.sbone.cz)"
Lechce nabyl lechce posbyl!!!!!!! Nemuzu se zalogovat !!!!! Nejde mi nic!!!
To jsem porusil pravudla nebo co???????????????Ja tady tyden delam sve první stranky (kkaspere.borec.cz) den po dni je zlepsuju a zlepsuju a jsou pryc.Nefungujou !!!!!!!!!!! Smazany P R OOOOOOO C ????????????????????Sakra .
Ty chyby mi prominte jsem fakt nastvanej !!!!!!!
Sun Feb 9 22:26:13 2003 kkaspere.borec.cz warez

[09/Feb/2003:17:38:34 +0100] kkaspere.borec.cz 5563898 /crack No CD.Staci jen rozbalit do adresare se hrou..zip 62.245.73.200 STOR [226]
[08/Feb/2003:18:13:55 +0100] kkaspere.borec.cz 3987968 /Zone Alarm Pro 3.1.395 with Serial.exe 62.245.73.200 STOR [226]

atd.

--
vcelku se tak moc nedivim lidem, kteri sem ten warez tlaci -- holt clovek asi neceka, ze mu to vubec smazou -- ale co asi nikdy nepochopim jsou ty reakce ja nic ja muzikant a vy jste vsichni darebaci
nevim, kde berete tu jistotu, ze se o vas nebude policie zajimat, s tou anonymitou na Inetu to neni tak zhave