Guestbook

Muzu si napsat nejak podminky na prispivani do guestbooku, abych potom na jejich zaklade moch vyvozovat dusledky na spravy, ktery ty podminky porusujou? De mi hlavne o to, abych tim moch nak zastrasit ty individua, co tam pisou prispevky, ktery poskozujou stranky, nechce se mi to kazdej den mazat...
zakazuje ti to nekdo?????

nebo ta veta mela znet takto : "Jak nejak mam napsat ....."
Mno dobre mno :-) Ale jestli vubec de nak udelat takovy podminky (do guestbooku), za jejichz poruseni bych teoreticky moch vyvozovat naky dusledky....... Ja totiz vo zakonech vim akorat to, ze do 15 muzes a od 15 musis :-)
udelejsi v php jazykovej krektor a filtr na sproste vyrazy html znacky a takove jine nebezpecne picoviny

co se zkonu tyka tak nemuzes vubec nic delat (nevyplati se ti to) protoze toho hajzla stejne nechytnou
Mno me by slo jenom o to, donutit providery, aby mi dali adresu, jinak samozrejme vim, ze nase zkorumpovana policii to "nevyresi" :-)
prosimte pro par sprostech radku vyhazovat tisce za pravniky soudy apodlaceni poldu se ti nevyplati
Ale rikam, ze mi jde jenom o to, abych dostal telefoni cislo z IP :-)
k cemu ti to bude to tomu cloveku pudes naklepat drsku?!
Asi tag :-) A hlavne gdyz to bude negdo koho znam, tag aspon budu vedet, ze je to pjekna sfine a muzu ho pak buzerovat :-)