2 problémy

1) asi 10% lidi, kteri se chteji podivat na moji page mi rekne, ze jim to hlasi chybu. Prej nelze nalezt soubory horni.htm, dolni.htm a uplnedolni.htm, ale ostatnim 90% to funguje vcetne me, nechapu kde je chyba:-/ Ty soubory tam jsou pojmenovany presne tak, jak to mam nadefinovano v ramech, vcetne velkych a malych pismen..

2) proc na webzdarma nemuzu vlozit do stranky obrazek z jine adresy? napr. na http://taras.wz.cz/02_03/02_03_07.htm .. ta fotka ma src jinde nez na webzdarma, ale nechce se zobrazit .. pritom vim, ze tam je! Kdyz zadam samotnou adresu ty fotky, nacte se mi bez problemu. Z disku mi to funguje..
1) tezko rict, taky jsem se trefil do tech 90% a nevim co bych tam hledal za chybu a kde

2) root@prohosting.com nebo tak neco by ti to rekl presne, ale zrejme jim vadi, kdyz se na tu stranku odkazujes z jineho webu (viz polozka HTTP_REFERER hlavicek), ps: nam to taky vadi, stejne jako reklama na strance s refreshem (ale za tohle jeste ucty nemazeme, casem asi ano, kdyz to nekteri odmitaji chapat)
Na webzdarma nastesti z jinyho webu nikam neodkazuju..
BTW ja ten refresh vypnu ;c) Nerad bych tady prisel o ucet