porušeni pravidel??

je zde toto pravidlo: spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru

situace: mam osobni stránku a na ní různé galerie (www.cifrik.webz.cz)
vytvořil jsem jinou stránku s další galerii (www.casting.aktualne.cz)

otázka: je porušením uvedeneho pravidla, když zobrazuji v iframe jedne stranky stránku druhou? (obě fungují samostatně; před odpovědí se prosim proklikejte touto cestou: www.cifrik.webz.cz - (vstup) - galerie - casting)
neni zakazane mezi sebou davat linky (to by bylo jaksi proti podstate webu vubec), uz bych povazoval za osemetne, kdybys mel ve vice uctech veci nejak vice souvisejici - tj. patrici v podstate jedne prezentaci (typicky to je tak, ze si clovek zaregistruje jednu hlavni adresu a k nim dalsi s cislem na konci kde jen skladuje soubory)

zalezi to na situaci, zadny robot na tohle neni a nejspis - doufam - nebude

proc tohle vubec delame ? neradi, ale je to nutne, protoze jinak by ta kvota 50MB byla uplne zbytecna a uzivatel mohl v nasobcich 50MB beztrestne rozsirovat svou kvotu

ps: rekordmani maji kolem 30ti uctu (registrovane na jeden email)
Dekuju za bleskovou odpoved a preju dobrou noc :)
>...., kazdopadne je to zakazane v nasich podminkach takze ....
ahoj admine planuji vybudovat novou kostrukci ¨webu typu

jstli tomu dobre rozumim tak konstrukce webu tipu:
""
index.php
knihovny/*.inc
data/*.dat
.htacces
.htpassword

download/ *.zip
.htacces
.htpassword

kde soubor index.php a par dalsich php skriptu se bude starat o zvobrazeni stranky a o jeji funkcnost""

je tento postup možný?

ja vim ze uz jsem to tu jedou rikal ale nikdo mi neodpovedel

taky mam dotaz ne kterej mi nikdo nic nerek
a to kdyz budu mit na uctu nejakou sekci v priprave (testovani na serveru)
z duvodu rozdilu¨mezi provozem na lokale a na serveru) jestli tim porusim nejake podminky??????
<HTML>> ja vim ze uz jsem to tu jedou rikal ale nikdo mi neodpovedel

neni na tohle odpoved o par centimetru vyse ? jeste jednou tedy: "je zakazane spojovat vice uctu pro vicemene jednu prezentaci"

to se ale tebe netyka jak jsem to pochopil ne ?</HTML>
Skoda ze to je takhle omezeny. Neslo by treba jednorazove zacalovat a mit o xx MB vice?
poptavka po takove moznosti se za posledni dobu zda docela vyznamna, takze je o tom vazne uvazovano, vypada to, ze by to mohlo byt do konce dubna mozne
>>ja vim ze uz jsem to tu jedou rikal ale nikdo mi neodpovedel

>>neni na tohle odpoved o par centimetru vyse ? jeste jednou tedy: "je zakazane >>spojovat vice uctu pro vicemene jednu prezentaci"

>>to se ale tebe netyka jak jsem to pochopil ne ?
mne jde hlavne o poruseni podinky nazvane "skladiste dat"

jak je toto reseno (nechi aby byl kuli tomu muj web smazan pro poruseni podminky)

viz:
#Re: Kde jsou naše weby???
#Autor: X (---.tesnetwork.cz)
#Datum: 05. 04. 2003 11:35
#
#Podle mě je to pravidlo docela přísné...
#KDyž tam někdo má 20mb a nevede k nim link, tak není problém, ale když tam má #někdo dva gify navíc, ke kterým nevede link, tak to naštve.
#Mě se to osobně rovněž stalo - předělával jsem design, ale jaksi jsem zapoměl #smazat ten původní, ke kterému samozřejmně linky nevedly...ALe moje blbost;)
#
#Odpovědět na tento příspěvek
#
# Re: Kde jsou naše weby???
#Autor: blast (anonym.mysteria.cz)
#Datum: 06. 04. 2003 00:50
#
#X:
#tvůj komentář mě trochu vyděsil, chceš říct že ti byl smazán web kvůli pár obrázkům #na které nevedl odkaz? omg tak to je fakt přísný
#
#taky jsem předělával design a staré obrázky jsem nemazal a nechal je tam, opravdu #to vadí?

#Já jsem s WZ spokojen a nechci nijak porušovat ty podmínky, pokud to teda dělám #tak neúmyslně....stačí říct a já to pročistím
#
#Odpovědět na tento příspěvek
#
$
$Autor: PaJa (school.webz.cz)
$Datum: 14. 04. 2003 20:10
$
$...doopravdy...nejdřív bych rád řekl, jak jsem štastný, že existují lidé, kteří dohlíží na $pravidla...je to doopravdy skvělé...kupříkladu http://school.webz.cz/ ...hmmm...ale ať $přemýšlím, jak přemýšlím, ... nevím, co komu mohlo tady vadit... reklama se $zobrazovala...nebyl tam jediný soubor, který by nebyl použit, během posledního $měsíce se tam reklamy také zobrazovaly (a dost-krát), byl to jeden jediný web $(50MB)...a nic, co by bylo s rozporem se zákony v ČR tam stoprocentně nebylo...
$
$Celý ftip tohodle webu byl v tom, že studenti dávali práce na web a jiní si je mohli $stáhnout...a řeknu Vám neni nic lepšího, když už konečně tento web funguje - má už $co nabídnout, ho smazat... DOOPRAVDY DĚKUJI...

$...ale adminovi bych rád vyřídil, že by si měl nejdřív pořádně prohlédnout vše, co se $chystá smazat...a že pomocné datové soubory, které používají php scripty nejsou $soubory, které by si tam snad někdo chtěl ukládat...
$
$...podobně dopadl web http://ree.aktualne.cz/

$Zajímalo by mě co admina na mých stránkách tolika rozčilovalo...že mi smazal $všechny...jenom bych rád věřil, že ty ostatní weby byli smazány, protože to bylo $správné...ale abych řekl pravdu - nechce se mi tomu věřit, když například $http://ree.aktualne.cz/ jste mi už smazali po druhé, ovšem minule Vám spadl celý $server, tak sem to pochopil...
nebo to mam chapast takto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO NENI VYSLOVNE ZAKAZANO JEPOVOLENO!!!!!!!!!
????
?