Opět výpadek?

Tak zase výpadek? Zkouším se dostat na stránky (zeme.mysteria.cz) a ono nic - Mozilla hlási timeout a IE "Server nelze najít".
Mě zas nejede SQL :(
Taky se nemůžu dostat na své stránky, ani přes ftp ani přes prohlížeč. Ještě se mi to nestalo. Co to může být?
Čte to fórum někdo ze správců?
Me nejde SQL
Závada není na trase, teď jsem to zkoušel odjinud a opět nic. A těch webů nejede víc, zdá se že minimálně celá doména mysteria.cz

Správci si to asi přečtou později... :-(

Už bych moc rád přešel na tu "mírně placenou" variantu hostingu - pokud by byla větší spolehlivost. Prosím...
Jsem tu na fóru poprvé a jak to tak pročítám, vstávají mi vlasy na hlavě - já si myslela že tenhle server je docela bezpečný. A teď jen zírám... viz vedlejší téma o hackerech...
Ach jo.
Kolik stojí registrace domény nevíte někdo?
Tak ještě jednou, po přihlášení. Doména wz.cz jede, unas.cz nejede, mysteria.cz také ne, ... ale je to nějaké "náhodné". Podle katalogu na WZ by se zdálo, že některé domény fungují, ale přesto se na stránky na nich nejde dostat...
Podle mého názoru je to jen chvilkový...Míra sliboval tento týden nový železo, tak to možná souvisí s tím.

Toho hackera bych se nebál....podle mě něčí moc bujná fantazie.
Já jsem taky CSU (celkom spokojený uživatel), už jsem na WZ několik let. Ale vzhledem k obrovskému nárůstu uživatelů v poslední době bych už opravdu dal přednost tomu, aby se spustila ta mírně placená varianta. Předpokládám, že by žila na jiném železe, neměla tolik uživatelů a byla tím pádem i spolehlivější. Vzhledem k tomu, že stránky nemám komerční, tak ta plně placená varianta pro mne není únosná a taky nepotřebuji tolik služeb. Tohle bych viděl jako rozumný kompromis.
nejde mi nič !
Stále to nefunguje, ale ještě počkám, snad se to "rozchodí". Stejně nevím co bych mohla dělat. Taky nejsem komerční ale mám ke svým stránkám citový vztah, asi jako většina...tak bych chtěla aby fungovaly.
Me to taky nefachá ........!
Tak rozsirim trochu seznam: euweb.cz taky nejede. Prihlasit se k uctu jde, ale nejde se dostat k souborum ulozenym na serveru, takze ani nejde zobrazit stranky.
<HTML>jeden server nejel od 04:05 do 08:20
sorry</HTML>
Super, už to funguje, DÍKY!
To jsem si oddechla...:o)))
MySQL pořád nejede... Můžu poprosit o časový odhad odstranění problému (ať si nebrousím zuby na večerní programování zbytečně ;-)) Díky...
<HTML>docela mi vadi kdyz tu sirite takove nepravdive zpravy, my vypadky nezatajujeme

aktualni stav mysql:
Uptime: 5178 Threads: 6 Questions: 1172564 Slow queries: 14 Opens: 352483 Flush tables: 1 Open tables: 64 Queries per second avg: 226.451


--
(nejspis mas/mate prekrocene limity na pocet dotazu)</HTML>
Mohu potvrdit, jede všechno, včetně MySQL.
Díky!
Kazdy system je ohrozitelny a kdyz si nekdo napise blbe PHPskripty, tak az si toho nekdo vsimne proleze. Kdyz je programator blb...
Samozdrejme je tu este varianta spatne zabezpeceneho serveru, s tou nemuzem delat nic.
Kde je ale hranice mezi pretizenim, ktere vypada jako vypadek a vypadkem skutecnym? Myslim, ze je to jedno, pokud to nejede kvuli pretizeni je to VYPADEK a nikoliv tedy nepravdiva zprava!
Kde je ale hranice mezi pretizenim, ktere vypada jako vypadek a vypadkem skutecnym? Myslim, ze je to jedno, pokud to nejede kvuli pretizeni je to VYPADEK a nikoliv tedy nepravdiva zprava!
<HTML>vypada tohle jako pretizeni? (viz nize)
neni lepsi vyjadrovat se jen k tomu, cemu rozumim?

Uptime: 5178 Threads: 6 Questions: 1172564 Slow queries: 14 Opens: 352483 Flush tables: 1 Open tables: 64 Queries per second avg: 226.451</HTML>
mira: co jsou "Slow queries"?
Upozorňuji, že již brzy přejdu ke konkurenci.

Žádné výpadky!
Už mě to také s odpuštěním "sere", už jsem se zaregistrovala u konkurence...