Problem s MySQL

Zdrawim, mam mensi problem s mym forem phpBB. V nedeli to jeste fungovalo jakz takz v pohode, ovsem kdyz sem se na nej chtel v pondeli mrknout a skontrolovat ho, tak to hodilo chybu a hazi ji to do ted.......newim cim to je bohuzel :( Pak este to, ze se mi moje stranky silne pomalu nacitaji....ostatni stranky na WZ jdou v pohode co sem koukal....ale zrovna moje forum ve vetsine pripadech trva hrozne dlouho nez se nacte a nekdy se nechteji nacist skoro vubec....Prosim poradte...dekuju predem Me stranky jsou www.uo-diskuse.wz.cz
<HTML>
SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-d_config' at line 2

SELECT * FROM uo-d_config


staci cist ne? problem je v te pomlcce</HTML>
oki.......bouzel tu chybu sem nako nenasel.... ¨resp. nevyresil :( jen by me jeste zajimalo, jestli dyz sem si pred tim, nez sem forum z FTP smazal, mohu nahrat ty topici(themata) znova na forum. Dekuji
<HTML>pokud tabulka obsahuje v nazvu pomlcku, melo by to byt v sql kodu oznaceno treba zpetnymi apostrofy

cely kod asi nebudes prochazet tak bude lepsi tu pomcku vyhodit v konfiguraci a tabulku prejmenovat na neco normalniho</HTML>
tak uz sem to teoreticky vyresil, ovsem kousel sem nainstalovat novy forum konkretne PhpBB 2,0,010 a nejako mi to proste nechce vzit...vse mam nastaveno, tak jak ma byt...a hodi mi to chybu v nejakym souboru a to v jakym koli foru...(teda PHPBB) jo a proc se mi to forum nacita tak dlouho? je to tim, ze tam je SQL ?