nefunguje mail

mam nastavenou mailovou schranku na posilani kopii na jinou adresu, ale jakykoliv mail zaslany na ivan@ivan.wz.cz se vraci jako nedorucitelny.
Prosim o pomoc.
dalsi problem - kdyz odeslu postu, ve slozce odeslana posta nic neni
tak vidim, ze tady se s adninistraci nikdo moc nezabyva, e-mail jsem si zakladal proto, abych ho mohl pouzivat, coz tady je asi dost problematicky - tak jdu jinam
Mne taky e-mail nefunguje. Nefunguje preposilani na jinou adresu a ani kdy jsem si nastavil ze budu mit schranku zde, tak se do ni nemuzu dostat. Kdyz kliknu na "postovni schranka" tak me to hodi tuto hlasku:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.

V podpore se pise ze do schranky se dostanu pres rozhrani mail.wz.cz ale to me se stavajicim jmenem a heslem nejde - pise se tam ze jemeno a heslo je jine a ze ho zjistim v administraci uctu, ael prosel jsem tam vsechno a nikde to nemohu najit.

Prosim poradte ...
nejlepsi rada asi bude co nejrychleji odtud vycouvat a poohlednout se jinde po podobnych sluzbach, nejen ze tady nic nefunguje, ale jeste navic to nikoho nezajima, skutecne prikladne sluzby
2Ales: podle toho co píšeš, tak to vypadá, že tvoje schránka ještě nebyla vytvořena. Jak dlouho už jsi zaregistrovaný? Někdy to může trvat až 14 dní, než se schránka vytvoří.
2Thalia: diky za odpoved, mam ucet teprve od vcerejska, takze me asi nezbyva nez cekat ...
tak tohle ze je forum pro reseni problemu? to si snad delat z lidi srandu, jestli budete jeste takhle chvili pokracovat, nebude mit komu odpovidat...
bezte se podivat na centrum.cz, jak ma vypadat podpora...vetsi amatery jsem nevidel