nefunkcni stranka

Ahoj vsichni, vytvorila jsem ve Front Page celkem slusnou stranku ale mam problem- pres ftp jsem ji umistila na server ale vypada to strasne ! Neni tam backround ani obrazky ani tlacitka, jenom suchy text. Navigace funguje, ale proc tam nejsou ty detaily ? Pomoc, ja uz fakt nevim, co s tim :,-(((((
na server jsi zřejmě nedala všechno, co se na té stránce má objevit. Navíc minimálně jednou (snad u počitadla) tam máš odkaz přímo na lokální harddisk svého počítače. Na pozadí má být obrázek v souboru suntile.jpg, který by měl být v adresáři "_themes/sunflowr/" - máš takové adresáře na serveru?

Všechno co do stránky patří, tj. i obrázky, background apod. by mělo být dostupné, tj. na internetu, třeba v podadresáři tam, kde je ta daná stránka.
Je to na delší povídání a proto doporučuju zkoušet a hlavně číst www.jakpsatweb.cz.
Dekuju opravdu moc za radu ! Snad se mi to podari ! :o) Btw, mas hezky stranky :o)
A ještě je potřeba dát pozor na velká a malá písmenka. Soubor pozadi.jpg není to samé jako pozadí.JPG. Páč to běží na linuxu. A bacha taky na lomítka v cestách k souborům. Tady na wz výhradně "/" nikdy "\"....