do hajzlu to uz snad neni mozny

Tohle uz presahuje vsechny meze, copak tydy v ty AVIZOVANY poradne neni zadnej admin, kterej by zprovoznil mail? na adresu ivan@ivan.wz.cz nejde poslat ani h....
na mail do HELPU nikdo nereaguje a tady si toho nikdo nevsima....copak si lidi zakladaj mail proto, aby na nej neslo nic posilat? co je to tady za uroven, kdyz ctu ostatni dotazy, tak se mi zdy, ze tady toho asi moc nefunguje, a nejmin ze vseho PODPORA
Kdy sis ten účet zakládal? Někdy to trvá docela dlouho, než se aktivuje...jako všude.
ale houby, asi dva dny to chodilo a ted se nemuzu dovolat vubec niceho,
sluzby zdarma jsou proste k nicemu
Prejdete na KGB.CZ/FBI.CZ/SITE.CZ a budete mit lepsi sluzbu zadarmo :-)
jan: kdo ti brani si zaplatit? klidne treba i nekde jinde? btw imho je lepsi a jednodussi mit mail na freemailu nez tady
Ono to dlouhé trvání zaregistrování mailu je mi poměrně divné. Vím, že založení mailu znamená přidání jednoho řádku do passwd a možná ještě někam jinam. Proč to trvá tak dlouho nevím. Jestli to prochází něčíma rukama?
No na kgb.cz jsem mel pred nejakym casem zaregistrovany prostor a vice nez rok jsem se na nej nemohl dostat, pak prisel mail ze by snad mel fungovat - tou dobou to tu fungovalo dobre tak jsem tu zustal. Nejsem si jisty jestli kgb (nejen dnes) je lepsi reseni. Co si zalozit mail na Seznamu a stranky nechat zde ? (Budou-li fungovat)
Samozrejme, ze mam placenou domenu a placeney sluzby (zaplat buh se to s timhle amaterismem neda srovnat), ale tenhle mail jsem potreboval jen docasne (cca na pul roku a nato si nebudu kupovat dalsi domenu a dalsi sluzby) jen se mi opet potvrdilo, ze co je zdarma, stoji za h....o, takze ve skutecnosti to pak vyjdde draz nez placena sluzba (nervy, cas ....)