Nejde mi nahravat na moji stranku pres Ftp klient

Pri nahravani namoji www stranku pres ftp klient mi to vzdy napise chybu pri prenosu.Skousel jsem se pripojit na jine stranky pres ftp klient a v poratku se mi to pripojilo a po té sem i nahral nové soubory.Dosel jsem k názoru, ze nejspise bude problem na serveru Web Zdarma.Dekuji za radu
Skloňovat nenaučili ty? "přes klient" ... brrr, eště teď se oklepávám.

Moje obecná rada: Zkus zapnout pasivní režim.

Moje ještě lepší rada: Předtím, než položíš dotaz, zkus najít řešení v jiném vlákně... jej ich tady na toto téma už určitě 5000
Mam stejny problem...
ikdyž zapnu pasivní režim tak to nefunguje...a mám stejné nastavení, které mi ještě nedávno (před cca 5-ti dny fungovalo)...
A pokud poučuješ ostatní ohledně pravopisu, mrkni nejřív na svůj příspěvek...
myslíš jej ich? ty taky máš překlep.

pakliže nejde pasivní režim, ověř si přihlašovací údaje atd... neblokuje tě firewall? atd...
Mám stejný problém! Aktualizuji stránky přes ftp programem Total Commander. Pasivní přenos mám zatržený. Aktualizace stránek mi před několika málo dny fungovala normálně. Na jiných serverech např. Hyperlink.cz aktualizace probíhá OK.
Dále se mi nelíbí Tvůj přístup k uživatelům ..., ale to je již z jiného soudku :-(
>> Dále se mi nelíbí Tvůj přístup k uživatelům
Nípal AFAIK není moderátorem, ale přesto Ti poradil. Měl bys být rád, že Ti na dotaz – který tady proběhne někdy i několikrát denně – odpověděl.
Nípal: Možná kanydza ještě myslel "eště" :)
IMHO moderátor by takový dotaz smazal, nebo prostě jednoduše řekl STFW... ten dotaz je tu fakt každou chvíli, takže se ještě divím, že jsem dost trpělivý a stále občas poradím. V každém případě mě zaráží, jak je možné, že uživatelé nečtou :(
No neviem ci mam problem ten isty ale ftp prakticky nejde... Nacita obsah priecinka, a ked dam odosielat subor naskoci ze odosiela ale zamrzne to na 0% a dost... Tak isto aj stranky sa nacitaju hrozne pomali
mgp: Vypadá to, že máš špatně nastavený firewall. Zkus pasivní režim. Matně si vybavuji, že to tady dnes bylo možná 3x...
Pánové mám za to že na všech diskuzích tady je jasně řečeno ,že je tu problém ,který je třeba řešit mohl by někdo kompetentní říci jestli budeme moci ke svým stránkám . Vytvořím nové stránky otevřu FTP smažu staré na webu a pak zjistím ,že jsou tam pořát ty staré ,ve správci mi to nejde smazat. Asi mám smůlu protože každý měsíc se snažím upravit stránky a poslat přes FTP a pokaždé se mi to podaří asi po týdenní dřině .Už si hledám placené služby snad budou lepší .Je to škoda ,kdyby někdo řekl na rovinu že jsou tu nějaké problémy ,které se řeší byl by člověk klidnější.
No niesom asi madar.... Pasivny rezim mam a bezi mi ftp takto uz aj 5 rokov... Takze problem tam asi nebude
<HTML>porad si tu nekdo stezuje, ale nikdo, opakuji NIKDO, nenapsal nic konkretniho!

http://wz.cz/navod/ftp/
poslete logy ftp spojeni a pak se muzem o necem bavit</HTML>
skoda reci... nieco tu dlhodobo blbne a mne je uz z toho zle... nestazujem si lebo zadarmo tu je moznosti az az ale fakt nech sa aspon kompetentny vyjadria ze co sa s tym deje a ci sa to opravi , dokedy a ci vobec...
Tak já už se nemůžu dostat ani do složky index.html.Po několikátém restartu IE a proklikání se přes stránka nenalezena,zakázal jsem i Avast a Firewall všechno jsem povolil .
>> Tak já už se nemůžu dostat ani do složky index.html

Co dodat?

mgp: Už jsi poslal ten log, maďare?
To ty jsi asi maďar hanyZ (víš co to znamená maďar?). Já jsem napsal ,že už to nejde ani přes I Explorer na ........administrace / správce a konec . O FTP jsem nic nepsal .
To ty jsi asi maďar hanyZ (víš co to znamená maďar?). Já jsem napsal ,že už to nejde ani přes I Explorer na ........administrace / správce a konec . O FTP jsem nic nepsal . Mimochodem nešlo mi to Odeslat (stránka nenalezena).
No tak v pohode... Log neexistuje lebo priebeh je asi taky:
najprv prikaz: STOR hlasuj.php
a pri nacitavani sa to zastavilo na 0% a dost... a viac sa nevyjadrujem lebo akurat pracujem na prenose mojich suborov ku konkurencii.

I mladez ta drzitelka rana, sa dozvie ze volba konkurencie je spravna!
Maďar? Nevím. Co by to tak mohlo znamenat? Možná to znamená bulhar...
Já taky o FTP nic nepsal. Já nepsal skoro vůbec nic. Jenom jsem naznačoval, že člověk, který nerozlišuje mezi souborem a adresářem, tomu je těžké něco radit, i kdyby bylo co.
>> Provádím jak men�í opravy tak i celkové repase , demontá� , montá� a
>> seřízení . Jsem schopen výroby přídavných zařízení například pojezdové
>> stoly . To v�e podle po�adavku zákazníka .

Hmmm... Mám pocit, že zdejší diskuse o češtině na HTML stránkách někteří lidé prostě nečtou.

MSIE není žádný etalon funkčnosti a nechápu, proč se odkazuješ zrovna na něj.

Milan:
1. Co znamená maďar?
2. Už jsi poslal ten log?
3. Zkusil jsi už "Obnovit" se shiftem?
4. Čteš vůbec to, co Ti tady píšeme? Dnes jsem o reloadu se shiftem už psal.
este jedno vyjadrenie na adresu hanyZ-a... no tak neviem ale nadavat niekomu do madarov je prinajmensom diskriminacia madarskej narodnosti, resp. sklon ku rasizmu a co sa tyka rozdielu medzi adresarom a suborom tak je mi absolutne jedno ci si myslis ze to viem alebo neviem... inak vsetko v poriadku? myslim ze sa tu prejavuju znaky sindromu menejcennosti
mgp: A nepomáhá, když chvíli počkáš? Někdy, když to jede pomaleji, to vypadá, jakoby se to zaseklo na nule, ale pokud počkáš, tak se to nakonec rozběhne a přenese...
no niekedy to nabehne mas pravdu ale ked sa to zasekne tak caka 5 minut a potom pise ziadnu odozvu