FTP: 530 login incorrect

dam cez stranku ftp://www.starcity.wz.cz a pise mi 530 login incorrectet co mam robit ked to mi pise vsade ? ked dam i na iny moj web ? dik
Na ftp je nutne se autorizovat, tzn. buď zadat adresu ve formátu ftp://uživatelské jméno:heslo@ftp.server.domena/ nebo pristoupit pres nejakeho ftp klienta s nastavenym prihlas.jmenem a heslem.
no toto ftp://uživatelské jméno:heslo@ftp.server.domena/ sa mi nepaci neni to normalne FTP ako predtym :( neda sa nejak inak ? dik
To JE normální URL pro FTP. Bez toho jména a hesla je to jen anonymní login, který většina FTP serverů nepustí.
Normáně zadej ftp://neco.wz.cz a kdyz to bude cez ie tak ti to vyhodi přihlašovací dialog ... uživatelský mené je neco.wz.cz a heslo tvoje heslo ..
Ency: To právě vždycky nefunguje, pokud je v browseru nastaven defaultní účet "anonymous".

Je lepší si pořídit normálního FTP klienta.
ved ormalne zadam ftp://neco.wz.cz a mi napise toto 530 login incorrect :(
napis ftp://neco.wz.cz@neco.wz.cz
<HTML>pro uplnost: <a href="ftp://starcity.wz.cz@starcity.wz.cz">ftp://starcity.wz.cz@starcity.wz.cz</a></HTML>
heh a ako tam mam davat subory? lebo toto co mi ukazuje je blbe ;( ja som normalne napisal cez miesta v sieti uz som tam mal toto ftp://starcity.wz.cz@starcity.wz.cz a som klikol a islo vsetko OK ale teras ne :(