You cannot be logged more than 3 times

To znamena ze se neprihlasim ?! Potrebuju ted nutne na web a nejde to! kua
a nejde a nejde a nejde a ne.... :)
nejde ti FTP alebo stranka?
praveze jen FTP, a v nadpisu mas co to pise, lip to napsat neslo
mas pravdu
sa mi zdalo ale ta fraza ze sa potrebujes dostat na web ma pomylila,
ja neviem mne sa este nestalo ze mi neslo ftpcko.
Asi máš blbý heslo
<HTML>Ta hlaska znamena ze se nepodarilo nalogovat na 3 pokusy..
Zrejme vypadek FTP serveru ci neco jineho nevim, tohle jako hlaska nerekne uplne vsechno</HTML>
Michal: Bud to z nejakyho duvodu laglo spojeni (server si vsak stale mysli, ze ses pripojenej, chvili pockej, nez to odpoji), nebo je skutecne nekdo zalogovany misto tebe. Mozna odtud problem z tzv. "hackery", kterym prijdou logovaci udaje...
Rachard: Ta hlaska znamena ze se nepodarilo nalogovat na 3 pokusy..

No nevím, já bych to spíš přeložil jako Nemůžete se přihlásit více než třikrát, což znamená, že právě jste přihlášení 3x. Neboli tam zůstalo nějakým způsobem viset několik předchozích připojení, nebo se připojil někdo jiný.....
<HTML>Ano to je take mozne vysvetleni ale sama o sobe toho moc nerekne, alespon me tedy ne, pokud k ni neni neco vic.

Michal: podivej se do webadminu jaka je IP posledni navstevy</HTML>
depak .. znamena to ze sou na ftp serveru aktivni 3 pripojeni a dalsi uz nejde. .. pokud se pripojujes prez totalcommandera tak ten zrovna moc stastne neukoncuje spojeni s ftp a dela mi to taky ..nebo pri jakymkoliv nasilnym ukonceni zustava spojeni taky aktivni i kdyz uz nebezi .. myslim ze to automaticky vyprsi za 20 minut ale jinak : staci se jednou lognout na stranku .. odhlasit a uz to bezi .. tak nefilozofujte :)
To Ghost: Nemyslíš že já jsem to vysvětlil prakticky úplně stejně jako ty?