vlozeni reklamy od ireklamy

kod je naprosto spravny, ale presto se mi porad nechce zobrazit reklama z reklamniho systemu ireklama....tedy presne receno, zapocte se zobrazeni, ale samotna reklama neni videt....abych se ujistil ze neni chyba nekde v mem kodu, dal sem na stranku pouze tu reklamu, ale stejne se nezobrazi....na serveru od telecomu mi to beha normalne, ale na WZ ne.......to mate nejak blokovany reklamni systemy nebo co?
mám přesně stejnej problém. Nebylo by špatné, kdyby se sem podíval někdo zodpovědnej, kdo by mohl odpovědět. Díky moc
to saix: reklama se zobrazuje normálně

to bigN: tak takový binec jsem už dlouho neviděl :-), hlásí ti to něco se špatným přístupem k databázi. Pokud jsi tam něco upravoval, tak si to zkontroluj, vypadá to, že jsi tam udělal nějakou hrubku.
2 Tonda: tak se podivej na mnou založený téma Nefunguje MySQL!
jo a konkrétně k tý reklamě, mě nefunguje jen banner o velikosti 120x60. Všechny ostaní bannery fungujou.

už sem dvakrát psal na ireklamu a nikdy mi nic neodpověděli.
to Tonda: nevim jak tobe, ale ja ji tam nikde nevidim....jestli si myslel reklamu webu zdarma, tak tu ja na mysli nemel....mluvim o vymenym reklamnim systemu ireklama......mela by se tam objevit jeste jedna krome ty wztacky
to bigN?: hmm tak to bude tim (120x60) ale me se tam nic jinyho nevejde....no muzu bejt rad ze neni videt :) .....jenze voni mi za tu svoji chybu pak urciite zrusi ucet....
me se to deje uz dlouho, driv mi za to pocitaly body, ale ted uz ne, coz me dost s*!