Superheslo

Prosim vás, správci, já vim že jsem jediný na světě, kdo používá v heslech mezery. Ale je to regulérní znak a mělo by to fungovat. Zde na webzdarma opakovaně přestalo fungovat přihlašování při použití mezery v hesle. V FTP jde, přes web nejde. Prosím definitivně vyřešit. Děkuju.

Straka
Já nevím, co chceš na tom řešit? Copak je normální dávat mezeru do názvu souboru, loginu nebo hesla?
Ohohó, takže wz se začíná učit způsobům od adminů pipni? Gratuluji! imho ve světě windowsů to normální je, ve světě bfu uživatelů taky ^^
<HTML>jasneze by to melo jit .... a me to jde, takze prosim o konkretnejsi chybove hlaseni (reprodukovatelne)

diky!</HTML>
Jo, OK. Jde to.
> imho ve světě windowsů to normální je

Ovšem WZ jede na Linuxu.
Jistě, ale bfu pouzivaji windows, soubory si pojmenovavaji s mezerama a ani netusi, ze existuje linux, a ze tam je to jinak ^^
Nevadí, když si uživatelé pojmenují soubor s mezerami. Linux snese v názvu souboru třeba i znak nového řádku, ale je nutné správně napsat název takového odkazu do linku. Začátečníci často chybují právě v názvech odkazů. Proto jim doporučuji dávat místo mezer pomlčky a odstranit diakritiku – riziko chybného linku se rapidně snižuje.