Proč to zase nefunguje?

Už asi týden předtím mi webzdarma nějak blbnul. Ale teď se vypl nadobro. Jenom u mě? Nebo u všech ostatních?
I u mně. Pokud vůbec vidíš tuhle odpověď, odpovídám asi už po desáté xx
Je to spadnuty total :-(
Uz v tydnu to blblo.
Mě to taky nefunguje a kámošům taky ne. Pořád jim to tady nefunguje.
Ja nevim jak Vam, ale me to nejede ani ted... Proc?
vubec to nejde chci dát správce souboru a chce to po mě log in zadám a chce ho to znovu je to v prdeli!
a co vam porad nejde?
No kdyz se stranka nacita 60 sekund...
MArtin: tak ji mas spatne postavenou, me se nacte hned... nebo jsou problemy na trase pripojeni
Mě se všechno zobrazuje OK.
Uz to chodi chyba byla vyjimecne nekde jinde :-)
Mě teď vůbec nefunguje mail? Co to je ten IMP, vůbec se nemůžu přihlásit. A webftp.wz.cz je nějaký pomalejší než býval. Nebo se mi to jenom zdá?
A teď už mi nejede ani wz.cz, ani webzdarma.cz. Vypadá to, jako by měli špatnou adresu na obrázky a vypadl jim minimálně stylopis.
A samozřejmě taky většina odkazů...
zkontroluj si nastaveni proxy atp.
obrazky jsou na jinem webserveru na jinem portu
mira, Milošo: tohle je chyba IE, pokud mate Win2000/XP Pro, zrestartuje sluzbu "Webovy klient", melo by to pomoct
Už asi tři měsíce mám u vás svoje stránky, po tuto dobu mi pořád stránky padaly, výpadky MySQL znemožňovaly přihlášení a ještě jste mi řekli, že na stránkách nemám tu vaši pojebanou reklamu. Proto se na vás vyseru a jdu na jiný freehosting, kde mám neomezeně mnoho místa, PHP a MySQL a nemají tam nějakou zkurvenou reklamu... a nevyhrožujou mi, že mi smažou stránky...
<HTML>tak az tam budes,pozdravuj je odeme... pak se sem prosim jeste vrat a dej sem link... vsech 80000 uzivatelu tam jiste radi privitaji a budou vsichni spokojeni..</HTML>
neomezene mnoho mista? php a mysql? freehosting bez reklamy? jeeeeee. tak jeste tu o pernikove chaloupce..
jen by me zajimalo cim se ten freehosting zivi?
a ten link by me opravdu zajimal....

PS:
Zajimavost z WZ:
Kdyz dodrzujes pravidla nikdo si tvych stranek nevsimne a ani je nijak neposkodi (mam namysli admina)
Samozrejme kdyz je porusis muzes pocitat stim ze ti je admin smaze.
Nezobrazujes reklamu? = poruseni pravidel = smazany web
no neni to zajimave :-)))))) pravidla WZ = zakon WZ

Zakony statu musis take dodrzovat a k tomu jeste stat ti neda nic zadarmo ;-)
Až na to, že stát tě ještě oškube o poslední peníze, a to se mi na WZ zatím nestalo :-)
A mám to zadarmo !
To vypadá skoro jako by to psal někdo z naší třídy (natw.poda.cz -- To jsme my!) a taky se budeme stěhovat, ale freehosting je trochu nepřesné (ačkoli to free bude ^^), budem se přesouvat na jiný server (našeho gymplu), jinak všechno ostatní to co tam ten anonym píše, je pravda.
Aha tak ted uz to chapu. Pod tim pojmem freehosting jsem si predstavoval neco trochu jineho, nez pouzit prostredky zamestnavatele nebo teda skoly...
<HTML>stejne tam IMHO narvou MP3,WAREZ,POR.. ,... a pojede krasny traffic</HTML>