<b>vypadek mysql serveru</b>

Kdyz najedete na me stranky milanese.euweb.cz
zobrazi se ze se nemuze pripojit na mysql.
Co se tedy deje, mam vsechno ok. Web jel asi pul hodky.
jo a jeste se nemuzu dostat do phpmyadmin
Výpadek serveru, taky mi to nejede.
jj, ted nefunguji weby vubec
no ti nam zase dali, pisou o tom nekde?
pokud vidim dobre, tak ne-e
tak asi proto, uz to fakci, jen nejaky kratkodoby vypadek..
Už to zase nejede :(((
Hm taky mi to nedatabázuje :-/
Mě to asi před pěti minuta přestalo taky fungovat, zřejmě nějakej výadek..
nedostanu sa na mysql
koukam u vás všech to nadělalo docela dost bordel, to na tom nejsem tak špatně... mě nefakají jen gbooky.. :)
chtělo by to napdat ale co se třeba děje, abchom věděli, jak dlouho to bude trvat.
taky bych rad vedel, co se deje, pac me stranky se bez MySQL sice obejdou, ale stranky jsou "posety" PHP errory :-(
Admine! Ozvi se!
Mě by stačilo vědět jestli je to nadlouho nebo jen na pár minut.
Moje stránky bez DB jedou pochybně :-))
Taky mi to nefunguje a já jsem zrovna v testovací fázi velkýho projektu. (KECÁM)
No ty moje jsou totálně mimo provoz...
taky mam vsude samej fehler :-((
heh .. a co takhle použít magický "@" - zavináč ?

<?php
@include("pages/uvod.php"); // v includování úvodní stránky
?>

Stačí před příkaz

include("pages/uvod.php");

vložit @ - zavináč a errory jsou pryč .. ;)

Docela by mě zajímalo co je s tím MySQL ? :(
Hezke stranky. ;) Ale casta chyba O ME. Pise se O MNE.

Mohl by nekdo ze spravcu WZ kua rict, co se deje? Uvital bych to...
no, to jsme rad ze to neni mnou, rikal jsem si ze bych byl takovej debil a neco podelal pri blbym zalohovani?!:D tak snad to brzy pojede!
Nejsem češtinář .. a zatím jsi první kdo si na tohle stěžoval .. tak já to teda opravím ...
Ne ne, ja si nestezuju, mne to je v podstate jedno, ale pokazde, kdyz vlezu na web, kde ta chyba je, tak chudak admin ma plnou knihu navstev, ze je dement, ze neumi cesky... Ja si tam dam asi schvalne O MI. ;)
vše jsem nainstaloval podle návodu a www mě hlásí tohle je to tím výpadkem nebo něco mám blbě pls odpověď
There seems to be a problem with the database server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.
už mně to tu neba, asi si půjdu lehnout .. a budu přemýšlet o tom .. jestli jsem si vybral správný hosting pro mé stránky .. jen doufám .. že výpadek .. nebude nijak velký .. neměl jsem zálohu MySQl .. :(