NA VKLADANI REKLAMY POUZIVEJTE SPRAVCE SOUBORU!

Pokud vam to nevklada reklamu a pouzivate ftp, tak to zkuste pres spravce souboru a reklama by tam teoreticky byt mela.
Ja mel problem se vkladanim reklamy a pres spravce souboru mi ji tam skoro pokazdy robot da.
i robot je jen člověk :-D
Jirka: obráceně by to možná fungovalo
2 Jirka: jergym.xf.cz
Na tomto webu byl ještě nedávno nahraný 3 roky starý projekt webových stránek, který odporoval všem současným standardům W3C. Také nebyl napojený na databázi, a proto házel alert. Existují lidé, kteří toto nechtějí pochopit, či ještě lépe nemají na práci nic jiného než poukazovat na chyby, které člověk už dávno nedělá. Smazáno, vlezte mi na hrb. Registraci mám, abych mohl poradit lidem na fóru wz. Už to chápeme? :-)

2 just-paja: Docela pekna anketa: Jaky je vas nazor na hermelin? :-D lol
>> 2 just-paja: Docela pekna anketa: Jaky je vas nazor na hermelin? :-D lol
Ty se jeste furt zajimas o hermelin ? ;) Ja myslel, ze uz je to davno mimo.
Tomik:
zatim se nenasel nikdo kdo by nastavil novou anketu :))
..tak to tam furt visí ;)
2 modmaker....

narychlo jsem si tam zapomněl dát kódování.... ale jinak moc pěkné, umíš používat ClipBoard, gratuluju...
Ten design co mam ted na svym webu sem nedelal ja.
2modmaker: já nemluvil o tvém webu, jen o tom, že jsi schopný něco zkopírovat z toho mého a vložit to sem do diskuze...
Jo taaaaaaaak. No a proc ne? Kdyz ma nekdo hemzy, tak to taky tak dela ;-)

Mimochodem, ja moc tydle pojmy neznam.
tak mám pocit, že s těma hemzama rychle začnu....

jaký zas pojmy? komunikuj jako člověk a ne jako 1. beta Win Vista...
Jenze ja nemel vylozene hemzy, jenom sem poukazoval na zvlastni formatovani textu. To je vsechno. Nemam chut ani naladu delat konflikty.
modmaker:
tohle spis vypada jako zalezitost na PM.. takze by bylo pro priste moudrejsi informovat autora kontaktem, ktery zanechal na webu a nebo se nestarat..
O5 dalsi kladne reakce, zejo?