REKLAMA

Chci se zeptat, jestli se v budoucnu plánuje, že by se reklama wz, dala vkládat přes externí js + nejaky <noscript>. Docel mi vadi ten "prasacky" kod te reklamy, i kdyz vim ze by se an ryhlosti nacitani stranky nezmenilo vubec nic.
Diky za odpoved
a jakej by to melo smysl? a co ti brani dast si tu reklamu do externiho JS a normalne ji tam pak vkladat?
2fx:
>> Docel mi vadi ten "prasacky" kod te reklamy

myslím, že by chtěl validní reklamu
ee validni, je, ale i tak.
2fx: brani mi v tom to, ze kdyz to dam do externiho js, tak robot wz, to bere jako by tam ta reklama nebyla, tudiz tam bude 2*
Thelvyn: si nastav vkladani reklamy do souboru reklama.html, z toho si ji zkopiruj do reklama.js a to si vkladej pomoci <script>
njn ale robot wz ji tam vlozi zase, takze bude vexternim ale atky i robotem vlozena - tzn. bude tam 2*, wz to ma osetrene :-(. To mas stejne jako by si chtel nejak ten kod menit, nemuzes, teda muzes, ale robot ti to stejne upravi ;-(
ale starou belu
1) nastavíš si vkládání na první stránku nahoru a nastavíš jméno stránky/rámce na (např.) reklama.htm
2) na server dáš všechny soubory bez reklamy, včetně prázdného reklama.htm
3) do reklama.htm robot vloží reklamu
4) stáhni si reklama.htm zpět
5) uprav si nebo zkopíruj ten kód dle libosti - pozor, na vlastní nebezpečí; nešetrným zásahem můžeš způsobit, že se ti reklama třeba bude zobrazovat, ale nebude započítávat
6) ulož upravený kód pod jiným názvem nebo do toho externího skriptu
7) no a na webu natahuj ten skript nebo ten kód z upraveného souboru. Robot bude spokojen, neboť vložil kód do zadaného souboru; ty ten soubor na serveru budeš mít, ale nevyužiješ ho; ty budeš spokojen, protože budeš mít svůj kód reklamy jinde; a wz bude spokojeno, protože budeš reklamu zobrazovat podle podmínek (a to buď na první nahoře nebo na všech dole, nezávisle na tom, co sis nastavil v administraci). Není to asi zcela čisté řešení, ale usuzuju, že důležité je, jak a jestli je zobrazena reklama.
tak jsem si to zjednodušil tím, že jsem vytvořil reklama.htm, zadal jsem tuhle stránku jako výchozí pro vkládání reklamy a je to - css validátor to bere jako validní, i když se mi v úvodní stránce ten kód reklamy zobrazuje, když si ho dám editovat...
zajímavé, doufám že je to korektní...
blbost, zase není validní xhtml, smažte tenhle příspěvek please
přečti si podmínky zobrazování reklamy a použij tu správnou verzi značky pro vkládání reklamy
to bych rád věděl která to je...
Která? No možná stačí si přečíst ty podmínky...
"Můžete ale ovlivnit jeho přesné umístění vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0--> (nebo <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> pokud by Vám vadilo, že standardní verze není validní podle XHTML Strict) tak, aby se reklama zobrazovala na všech stránkách dole."
to ne, chci pouze reklamu na úvodní stránce nahoře
Ale ano. Prostě si do toho souboru reklama.htm vlož značku <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> a nahrej soubor na web. Vloží se ti validní reklama, bez align="center". OStatní postup zůstává stejný.
udělal jsem to následovně a je to valid:

celej kód reklamy jsem si rozdělil na html a javu
javu jsem dal do externího souboru *.js na který odkazuje skriptík
html jsem normálně vložil pod body
cestu ke stránce s reklamou jsem nastavil aby odkazovala na ten *.js soubor
a je to hotový
<HTML>proč tak složitě? Stačilo tam hodit tu značku... Takhle nemáš jistý, že ti tu reklamu WZ robot uvidí... A může se stát, že ti smaže web, protože neuvidí žádný přístupy. Tak to zkontroluj.</HTML>
skaff: když jsi teď ten moderátor, uvažuje se o tom ze se do sekce info vrátí počet zobrazených bannerů? Zažil jsem doby, kdy ač se bannery zobrazovaly, v sekci info se počítadlo nehybalo. Teď už není podle čeho se orientovat, dříve se alespoň dalo očekávat, že když počítadlo roste tak se reklama započítává