FTP připojení se nezdařilo

Můžete mi někdo poradit,jak se přes Total C. dostanu na své stránky?
Podotýkám,že jsem vše již vyzkoušel dle návodu i rad zde umístěných, ale stále nemohu se na své stránky dostat.Trvá to už asi 2 měsíce a potřebuji aktualizovat stránky. - poradenskecentrum.kvalitne.cz - vždy mám hlášku - připojení se nezdařilo. Dík za pomoc
pasivní režim přenosu - byl použit?
ano byl
neobsahuje heslo znaky s diakritickými znaménky?
ne, já mám tento web už asi 2 roky,ale nikdy jsem s tím neměl takové problémy. Mohl by to dělat Total Comm.?
Obvykle bývá problém mezi židlí a klávesnicí.Přes webové rozhraní se přihlásit jde?
nevidím nikde reklamu,ač je v kódu na obrazovce nějak chybí a to je porušení pravidel.Koukám také, že ta tloušťka je asi nakažlivá, stránka je pěkný cvalík.
reklama je nahoře a někdy pod a někdy nad.Chtěl jsem ji přemístnit dolů na stránky, ale nejde mi to.Obvykle bývá problém taky v pochopení!
Jestli mi to jede skoro 2 roky bez problémů a nyní jsou/nic významného jsem s PC nedělal/tato problémy a jak vidím na foru,že nejsem sám,tak si myslím ,že neustále někomu tvrdit že má problém mezi židlí a klávesnící mě přijde trochu nekorektní vůči všem.
Pokud není problém mezi židlí a klávesnicí tak už zbývá jen to, že FTP přístup byl zablokován správcem systému.Pokud to správce udělal tak jistě proto, že se mu něco nelíbí. A pokud se správci něco nelíbí tak to jednoznačně ukazuje na problém mezi židlí a klávesnicí. Moc se mi nechce zkoumat kód MS Publisher, ale reklama se na stránkách neukazuje (já ji nevidím) a to je špatně.Kód reklamy je součástí kódu a tak se asi i započítává, ale pokud není na stránce vidět ztrácí smysl.Pokud se jde přihlásit přes webové rozhraní (to jsem se nedozvěděl) a přes FTP ne (a parametry připojení jsou správně) pak je FTP přístup zablokován a řešení je e-mail na podporu webzdarma
Pokude by se jednalo o zobrazování té reklamy,tak již nějakou dobu mám v základním nastavení nastaveno zobrazování reklamního proužku dole.Zatím je stále zobrazen nahoře a tudíž i částečně neviditelný.Nejsem programátor,ani jinak v tomto oboru zběhlý,jenom jsem si přes publisher udělal velmi jednoduše stránky a wzd jsem využil na zobrazení těchto www stránek a samozřejmě přijmul i podmínky tzn. včetně zobrazování reklamy. Spousta lidí v tomto státě umí velmi rychle všechno zablokovat,/viz třeba exekutoři/ ale nikdo již nepátrá po tom,proč vlastně tato věc nastala.Pravá podstata nějakého "SERVISU" zde úplně chybí.Pokud by mi někdo a asi hlavně ten,který tomu rozumí napsal třeba e-mail - "na Vašich stránkách je to a to .....a pokud nebude sjednána náprava dojde Vám za 14 dní k zablokování adt...".Myslím si, že by určitě spousta problémů se tímto lidským přístupem vyřešila.Bohužel pomlouvat a urážet tady umí každý, ale je zatím velmi málo těch, kteří se snaží pomoci i když je to zdarma-TO JE ASI TEN NEJVĚTŠÍ PROBLÉM.!
jde to webové rozhraní ?
prosím jsem opravdu laik,napište mi co mám udělat.Díky
na http://www.webzdarma.cz/ je okénko Už. jméno a Heslo - tam se jde přihlásit - to je to webové rozhraní.
ano tady se mohu přihlásit.
jediná možnost jak zkusit jestli to FTP funguje je přihlásit se z jiného počítače, za předpokladu, že jsou přihlašovací údaje správné.Pokud je FTP přístup zablokován, tak je zablokování vázáno na IP adresu, z jiné to jde.Tak jestli to chcete risknout, tak pošlete heslo na heslo@12345678.wz.cz a já to zkusím
je posláno
připojil jsem se bez problému, odesílám zpátky obrázek jak byl nastaven TC.
ještě mi nic nepřišlo, není někde problém?
je, špatně se mi přenesla adresa do mejlu, už by to mělo být v pořádku
ok mám to tady ale bez obrázku.
neumím asi posílat emaily, je to na http://12345678.wz.cz/heslo.gif
poslal jsem můj obrázek na e-mail
to je sice jiné okénko, ale i podle něj to vypadá, že je to asi nastavené správně.FTP klient v TC si zapisuje činnost do logovacího souboru.Ten je ve Windows XP c:\Document and Setting\user\Local Settings\Temp\_tc\wcftplog.txt, takže ještě se můžeme podívat sám, ale podle mého je FTP přístup zablokovaný
a dá se s tím něco udělat,aby to někdo nebo něco odblokovalo a čím vlastně vznikla blokace?
Napsat email na podpora@webzdarma.cz. Je někde na disku ten soubor wcftplog.txt?