nezobrazuje se mi reklama prosím pomozte

Mám takový problém nastavil sem aby se mi na stránkách zobrazovala reklama vždy dole jenže ona se mi nezobrazuje nikde prosím poraďte co s tim abych ji tam měl díky
Tá reklama tam je a hore, len si ju schoval za obrázok. http://darkage2.xf.cz/banner.jpg ;-)

Poradím ti: Ja som to vyriešila tak, že som si pre reklamu vytvorila div a doňho som vpísala <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> a ten div môžem ľubovolne pozicovať ako ja chcem, samozrejme v súlade s pravidlami wz. Keď to chceš mať na každej stránke dole, tak nezabudni na každú stránku vložiť ten div. Vidím že nepoužívaš externý CSS štýl, tak to budeš mať o to ťažšie, ale lepšie ti poradiť neviem.
Mam podobny problem. nezobrazuje se mi reklama. uvodni stranu index.htm mam rozdelenou na 6 ramu. 6 je hlavni, tam mela byt reklama, dala jsem prikaz do zdrojoveho kodu, relativni prikaz jsem taky uvedla, chybu jsem snad nikde neudelala, co ted?

Dik za odpoved
Ivona
Tak beru zpet, reklamu uz vidim. Ale stejne problem nechapu. Stacilo jen dat do zdrojoveho kodu pod kod reklamy volny radek a je videt. Asi tedy byla taky schovana za obrazkem, ale to je pro me, jako pro laika, dost nepochopitelne, to by me nenapadlo..
Vůbec se mi nezobrazuje reklama,mam ji nastavenou nahoře ale nic tam není,zatím nemám na své stránce skoro nic,jen pár vět,vůbec tam ta reklama není prosím poradte mi
stranka s jednou vetou a uz to ma skoro 1 kB? brzdi jako... a jeste nez zacnes, tak ti rikam rovnou: nedelej to ve wordu! word neni delanej na delani webovejch stranek. kdyz tak uz radsi frontpage.
jo a k reklame: kdyz mas nastaveny vkladani nahore, musis do toho policka u toho napsat cestu k souboru, kam se ma vlozit, v tvym pripade index.html. pak vloz do zdrojovyho kodu stranky pod tag body komentar <!--WZ-REKLAMA-1.0--> a nahraj stranku na server. reklama by se mela vlozit.