k tym mp3.

uložil som si asi 5 mp3 na WZ, niesu na ne odkazy na stránke, taktiež niešu v originálnej velikosti a kvalite, sú značne zmenšené... ale potreboval som ich niekde uložit aby som mohol použiť adresu tej mp3 na zobrazenie na inej stránke. tak by som vlastne chcel vedieť, kam , alebo ako to urobiť, aby mi niekto nezrušil celú stránku, kedže nič dalej nešírim, proste používam to len ako hudbu pre stránku na jednom chate.

a ešte, niesom nijaký odborník a vôbec neviem čo sa a ako sa... takže primitívna otázka pre niekoho, ako dostanem 18 MB video na WZ? cez ftp commander mi to tam nechce dat. neviem o tvorbe www v podstate nic, taxa pýtam ako ? :)))


diky
<HTML>Co znamená "mi to tam nechce dat" ? Píše to chybu, nebo se nestane nic, nebo co?

Přes ftp by neměl být problém dát jakýkoliv větší soubor na web. Jestli máš na lince packet lost, tak si to vyřeš se svym ISP.

K těm mp3, jestli jsou tvoje a máš na ně autorský práva tak tam s nima dělej co chceš, ale když si ripneš CD a zkomprimuješ mp3 na 1 MB, tak se ta mp3 rozhodně nestane tvojí mp3 :)</HTML>
uložil som si asi 5 mp3 na WZ, niesu na ne odkazy na stránke ... potreboval som ich niekde uložit aby som mohol použiť adresu tej mp3 na zobrazenie na inej stránke ==> skladiste, poruseni podminek
<HTML>Tonik: to me nenapadlo, to je pravda :)</HTML>
cez FTP total commander sa nestane nic... nejakú chvilku to akože pripravuje či načítava lebo co, ale neskopíruje to ani percento.