problem !

Prosím vás,
Stránky,které existují více jak 3,5 let nám niní zabrala jedna holka.Změnila hesla jak k wz.cz tak k e-mailu,na který byly tyto stránky zaregistrovány.Jde o stránku www.vjf.wz.cz ,
prosím,pomocte mi stránku získat zpět !
Mohu vám i zavolat,ozvěte se mi prosím na e-mail.
Tahle stranka je zrala na smazani. Je zakazano presmerovani hlavni stranky s reklamou.
Az se tak stane, tak se zkus zaregistrovat znovu.
A co kdyby se to vymazalo hned a generovali heslo se jménem ?
>> Tahle stranka je zrala na smazani. Je zakazano presmerovani hlavni stranky s reklamou.

oprava, je zakazano AUTOMATICKE presmerovani uvodni stranky
a nejem to, z domény wz.cz se automaticky přesměrovává na doménu xf.cz a na doméně xf.cz jsou odkazy do domény wz.cz - tzn. spojování webů
OK,tak smažte doménu vjf.xf.cz a na vjf.wz.cz nebude přesměrování ...o to nám jde... k vjf.wz.cz přístup máme,jen u xf nám to ukradli ..tak to smažte a žádné přesměrování pak nebude..o to jde ! tak jednejte !
mé icq: 252-594-060
napřed:
Autor: Týna (rigo.wz.cz)
Datum: 04. 05. 2006 18:51

Prosím vás,
Stránky,které existují více jak 3,5 let nám niní zabrala jedna holka.Změnila hesla jak k wz.cz tak k e-mailu,na který byly tyto stránky zaregistrovány.Jde o stránku www.vjf.wz.cz ,
prosím,pomocte mi stránku získat zpět !
Mohu vám i zavolat,ozvěte se mi prosím na e-mail.

pak:
Autor: Týna (rigo.wz.cz)
Datum: 07. 05. 2006 18:36

OK,tak smažte doménu vjf.xf.cz a na vjf.wz.cz nebude přesměrování ...o to nám jde... k vjf.wz.cz přístup máme,jen u xf nám to ukradli ..tak to smažte a žádné přesměrování pak nebude..o to jde ! tak jednejte !
mé icq: 252-594-060

zajímalo by mne,co z tebe ještě vyleze, nejdřív píšeš, že přístupové heslo k www.vjf.wz.cz někdo změnil a tak ti stránky ukradl, dnes už :
k vjf.wz.cz přístup máme
pokud ses na stránky díval,musí ti být jasné,že kdyby jsme přesměrování smázli,tak to členi nebudou vědět a dál budou chodit na vjf.xf ( tedy stránka kradená) ...z toho plyne,že najednou vzniknou stránky stejné dvě a to mi nechceme..už to chápeš?
No jo, ženský ... :o)
takže jste si vytvořili dva spojené weby, které porušují pravidla wz a teď vám někdo polovinu ukradl, ale ne tu vjf.wz.cz jak vyplývá z prvního příspěvku, ale vjf.xf.cz. Je to tedy něco takového jako když zloděj křičí: chyťte zloděje. Alespoń to tak vypadá podle toho, že v http://vjf.xf.cz/indexik.htm je z menu veden odkaz na : http://prodejna-vjf.wz.cz/ a tento je načtem do rámu, který je součástí http://vjf.xf.cz/indexik.htm - v rámcích stránky, která patří na jednu doménu (vjf.xf.cz) jsou načtené stránky z jiné domény (vjf.wz.cz)
Tak to už si vytvořila ona ne my,ale je fakt,že určitě nějakou chybu jsme udělali...kdyby se doména vjf.xf.cz zrušila,bylo by všechno v pořádku !
ona si vytvořila přesměrování z vjf.wz.cz na vjf.xf.cz když přístupové heslo máte vy? Asi je to tak, že se prostě jedna ovečka ze stáda trhla a ve společném projektu si změnila heslo u té lepší části. To si snad vyřiďte mezi sebou, jen jí neházejte do výstřihu třeba žábu, ta žába si to totiž nezaslouží
Jo,věř tomu -zkoušeli jsme to s ní po dobrém ...a prostě to nejde ..web si chce nechat pro sebe ...To přesměrování jsme vytvořili my,,už nevím proč..a ona pak využila situace ... a proto řikám,kdyby jste vjf.xf smazali,tak by jsme my také smazali to přesěrování ...a už by bylo vše v pohodě...;-)
Tak napis na technickou podporu: podpora@webzdarma.cz popis jim problem a zazadej o smazani toho webu... tady nic nevyresis...
To jsem udělala...odepsal mi jeden pán ..tak čekám,až odepíše....ale nevím,zda mám šanci ?!
no tak ti nezbyla nic jineho nez cekat jak to dopadne...
Myslím,že mám hodně důkazů,že jinak než dobře to dopadnout nemůže...i screeny mám..všechno ..,tak si počkám ..snad to bude v pořádku..