Problem s pesničkami

Ahoj :) , Mám tyký malí problém .
Mám program Audioflash a ked donho zadám pesničku mi vygeneruje kod , ktorý si možem dať do stranky asi takyto <EMBED SRC='Rise Against - Swing Life Away.mp3' AUTOSTART=FALSE LOOP=FALSE WIDTH=200 HEIGHT=40>
ale je tu problém že smiem donho zadať iba jednu pesničku a ja bi som chcel do tohto kodu zadať viac pesničiek tak ako to ma byť .Skúšal som už mnoho spôsobou ako oddeliť ich pomlčkou ,jeden kod navzajom prepojit druhym ........ ale stale to nefunguje prosím pomôžte mi nechcem mať na stránke predsa 10 prehrávačou , ktorí bi prehraval každy inu pesničku . Vopred Dakujem :)
imho nejde. tak jako do jednoho tagu img nedas vic obrazku. proste atribut src obsahuje cestu k jednomu souboru a konec
mh tak diki skusim sa spytať odborníkov a ked budú mať čas a bi mi pomohli tak vám dám vedieť :)
jen pro ujasneni: netvrdim, ze nejde dat na stranku prehravac s vice pisnickami. myslim si, ze to nejde udelat tak, ze do atributu src tagu embed das vice souboru
btw pokud jsi nechtel dostat odpoved, proc ses ptal?
si sprav v nejakom hudobnom programe zoznam pesničiek, nahraj to na web, potom tú adresu daj do SRC a bude to hrať postupne ajo v zozname.
To vyzera ako celkom slusny napad popis mi ho prosim podrobnejsie predsa som este len lama :)
<HTML>Zřejmě měl na mysli m3u soubor, který obsahuje seznam písniček. Tuším, že co řádek, to název souboru s písničkou. Nahraj jej na web, písničky taky a dej na stránce přehrávat ten m3u</HTML>
JJ diki funguje to spravil som to s tym m3u suborom ale postup troch inak este raz diki moc som stastny ako pes :)