Zase VIR - každý den!

Nedávno jsme tu řešili ten vir na stránce - chvilku byl klid, stránky jsem přehrála a dobrý ! Ale předevčírem se mi tam oběvil znovu - dole ten kód , přehrála sem a včera znovu a dneska už 2x jsem to mazala ! Jsem myslela že mi to tam leze přez poč přez commandra ale prd - vymazala jsem adresy i hesla ale nahrává se mi to tam stále - přehrávám to ted přez FTP přez explorer ale je to i na stránkách který jsem dlouho neaktualizovala Pomooooooooooooooc :´( všechny mam na WZ :((
když se tam nedostal z PC (což by mohlo být velmi pravděpodobné) tak se tam dostal tak, že se někdo nebo něco dostal(o) na tvůj účet - takže buď zná heslo - v tom případě by možná pomohlo jej změnit a zajistit zabezpečenou komunikaci pomocí FTO a heslo neukládat na pevném disku počítače (např. v TC). A nebo zbývá možnost, že WZ obsahuje nějakou díru a s tím ty nic udělat nemůžeš
<HTML>Je to vir v tvém pc, ne chyba wz. Viz http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51621&t=51621.</HTML>
Jenže ja tu žádnej vir nemám ten se mi vždy ukáže když ty stránky otevřu - tak je přehraju a spustim antivirák ten to vymaže a je klid, večer vypnu PC ráno mi automaticky antivirák projede poč vlezu na stránky a bum - je tam a to furt dokola - tak jak se tam dostane nebudu to přeci 5x denně přehrávat :(
Nedávno jsem řešil podobný problém, za každou stránku kterou jsem otevřel se mi objevil JavaScript, ten měnil jakoukoli běžnou reklamu za svojí "pofidérní" a vypínal šifrované spojení... například u e-mailu. Antivirák to hlásil jako bezpečný softwear (přesněji BHO - což je "zásuvný modul" do MS Explorer). Doporučuju obrátit se na fórum webu viry.cz, tam už vám poradí jak dál...