Neustálý problém s mysql

Zdarvím,
včera jsem na svoje stránky nainstaloval phpBB2. Již po chvíli mi to vypadlo a napsalo hlášení že je problém v mysql. Forum i databazi jsem smazal a nahrál znova a zase to šlo asi jen 10 minut a vypadlo to. Dnes ráno jsem nainstaloval phpBB3 všechno šlo už jak má. Ted jsem přišel a zas tam je chybové hlášení. Aktualizuju stránku a fórum už zase de! Po 5 minutách opět chybové hlášení. A furt se to opakuje.Vim že je omezený počet připojení do databáze ale to by nemělo tak blbnout.Vysvětlí mě to někdo?

Dík a hezký Vánoce
wz.cz (nejzatíženější doména) + phpbb (velký žrout všeho) + mysql (občas se nepohodne) = časté výpadky stránek.

Prostě hold phpBB a další velikáni nejsou zrovna stavěny na tento server. Může za to jak Webzdarma, která je tady tak nějak už zastaralá, tak i uživatelé, kteří sem instaluji žrouty, ze kterých využijí jen zlomek funkcí nebo všechno, ale zbytečně, a přístupy jen několika uživatelů s několika příspěvky.
Nemusí to nutně být Váš případ, ale berte ohled, že jsou jiní, kteří nás těmito blbostmi okrádájí o drahocenné prostředky serveru. A že jich není málo.
sem si mohl myslet...na free hostingu se ani nedivim.

Dík za pomoc