Problemy se SESSIONS

PHP mi znicehonic na funkcni strance vyhodilo tuto chybu:
Warning: session_start():
open(/tmp/sess_616b2d765ed518c3123ec646cae16efa, O_RDWR) failed: No space left on device (28) ...

tak se ptam, da se s tim neco udelat, nebo to byl nejaky vypadek servru nebo tak?
Doufam ze mi nekdo odpovi, narozdil od mych predchozich zadosti a stiznosti..
Jonas
"No space left on device"

Hláška mluví jasně. Je třeba, aby admin uvolnil místo. Ty s tím nemůžeš dělat nic.
<HTML>Už je to v pořádku.</HTML>
Mám stejný problém. Prosím o řešení.
Bohužel mám ten samý problém, prosím o vyřešení.
Děkuji :)
Stejný problém. Vím, že je neděle, ale ty sessions by clovek docela potreboval...
najednou se u mě tento problém objevil. Potřebuji ho vyřešit. Mohl by mě někdo nasměrovat na řešení?
Řešení je na straně serveru. Prostě se přeplnil disk.
Bohuzel to navzdory uklidnujicich slov admina porad nefunguje. Je problem ze ja mam moc dat na svem uctu, nebo je to nekde uplne jinde. Tohle je naprosto zasadni vec, ktera proste musi fungovat! tydeni vypadek je nemyslitelny. Prosim abyste se tim dale zabyvali
P.S. tyto problemy mam na domene .chytrak.cz
Zatím si můžeš opravit:

Warning: main(spoluzaci.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/a/agtrida/index.php on line 104

Warning: main(): Failed opening 'spoluzaci.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/a/agtrida/index.php on line 104
<HTML>Jaký týdenní výpadek?

Už by to mělo být v pořádku.</HTML>
Momentalne to snad funguje, dobre, nebyl to tydeni vypadek, ale skoro celej tyden se to tak jednou ze tri prihlaseni pripo...

Jinak agtrida uz davno nefunguje a jenom se pres ni prihlasuju a obcas pouzivam na testovani a pokusy, ale dik za upozorneni...