reklamí lišta - problém s barvami

Dobrý den mám problém z reklamou nefungují mi barevné změny banneru a reklamní lišty. v nastavení se mi barvy ukazují takové jaké mají být ovšem na webu je barva úplně jiná něž má být.
V liště vidím barvy:
#ffffff
#5978ff
#ff9800
na webu pak:
#bde4fc
#b0b0b0
#706908

Zapomněl jsi napsat, která z nich se ti nelíbí.
<HTML>Ano, vidím tam v nastavení modrou, na webu černou. Před jak dlouhou dobou si tu poslední změnu provedl? Ono to asi bude chvilku trvat, než se to projeví (půl hodinky).

Ale nevidím nikde banner. Má být nahoře na main.html (nebo všude dole), ale není. Ale ve staré verzi webu byl vložený, takže ho stačí jen překopírovat na správné místo.</HTML>
<HTML>I když - #5978fff - neměly by tam být jen dvě f na konci?</HTML>
Už vidíš trojmo? Já zatím ne.
<HTML>Já vidím maximálně dvojmo :-) Ale takhle to vidím v nastavení toho webu. I když v tom problém asi nebude. Když kliknu na Starý web, tak je tam ta barva správně, ale zas je tam jiná lišta.</HTML>
Možná v tom je ta chyba. Pokud zadáš špatně barvu v Nastavení, použije se nějaká implicitní.
mno barva pozadi se nakonec zmenila na #5978ff ale chvili ro tvalo. Ale stejen je jeste porad pozedi jen pod tema google reklamama cerny. ale je zajimavy ze v http://sps-jia.wz.cz/old/index.htm je ta barva spravne.
jo a ten banner je na tech starejch ale v tech novejch ne proze sem myslel ze se tam vklada sam urcite to napravim