Doména

Zdravím. Rád bych poprosil vedení, zda-li by nemohla uvolnit doménu neznami.wz.cz Nikdo ji už dlouho nepoužívá a já bych jí rád obsadil, jako prezentaci kapely. Nechce se mi používat jinou doménu, protože tento web bude sesterský s tím mým. Moc prosím, zda-li by to šlo. Doména by měla alespoň nějaké využití. Předem děkuji-
Stačí smazat původní obsah a nahradit novým.
Jenomže to není moje doména.
<HTML>Dokud se zobrazuje banner a stránka nijak neporušuje podmínky, tak nevidím důvod ji mazat. Poslední přístup přes ftp je tam dnes, takže tak úplně nepoužívaná asi není.</HTML>
Přístup je tam dnes, ale ode mě, protože jsem se díval co zabírá doménu, kterou potřebuji. Důvod je takový, že předešlý uživatel tu doménu již nepoužívá. To vyplývá z neobsažnosti. Kdybych mohl dohodnu se s tím uživatelem, ale on nemá na tom *webu* ani kontakt, tudíž mi příjde jako odpad nechat aktivní nepoužívané domény což odrazuje ty co by si na wz chtěli udělat stránku. WZ je nejlepší tvar domény, jiný nepodporuji a ani se mi nelíbí.
<HTML>Díval a podíval, takže předpokládám, že máte do webu přístup. Co vám tedy brání jej vymazat a načít nový list?</HTML>
Proboha! Nemám do webu přístup. Nepatří mi. Admin měl zřejmě na mysli přístup na web.
<cite>Poslední přístup přes ftp je tam dnes</cite>

To znamená, že někdo ten web dnes modifikoval. A ty by jsi snad chtěl ten web ukrást s posvěcením adminů.
Nechci ho ukrást. Chci ho jen aktivně využít. Když se kouknete do obsahu nic tam není. Bu´d jak buď, budu na xf.cz!
Teď se koukám, že je úplně volná doména "neznami.cz". Tak hupky dupky registrovat!
"WZ je nejlepší tvar domény, jiný nepodporuji a ani se mi nelíbí."

"Bu´d jak buď, budu na xf.cz!"

:-))