Fórum > Blog > nový blogový systém

nový blogový systém

Autor: admin
Datum: 9.2. 2010 11:44
<HTML>Vážená uživatelko, vážený uživateli Webzdarma.cz,<br>
chceme Vás informovat o spuštění redakčního systému, který Vám pomůže vytvářet profesionální webové stránky.<br>
Práce s redakčním systémem je snadná, intuitivní a rychlá. Používání je zdarma.
 <p>
Můžete měnit vzhled stránek, přidávat/ubírat různé prvky  a měnit jejich umístění přetažením myší.<br>
Můžete ukládat fotky a psát články zcela bez omezení.<br>
Užitečnou funkcí je třeba vkládání obrázků přímo z flickr.com, na další se podívejte sami:-)
  <p>
Než dlouze číst, raději si to v případě zájmu vyzkoušejte:
  <p>
<ol>
<li>     zaregistrujte si nový web na www.webzdarma.cz, nebo použijte nějaký existující nepoužívaný</li>

<li>      aktivujte si redakční systém na stránce <a href="https://www.webzdarma.cz/blog">www.webzdarma.cz/blog</a>  (budete k tomu potřebovat Vaše uživatelské jméno a heslo)</li>

<li>       do půl hodiny je Váš web připraven k použití ... klikněte dole na „Admin”, zadejte heslo a můžete tvořit </li>
</ol>
  <p>
Máte nějaký dotaz, připomínku, nebo návrh?
Napište prosím do fóra na www.webzdarma.cz/forum, nebo na adresu informace@webzdarma.cz. Díky.
  <p>
S pozdravem <br>
Team Webzdarma.cz</HTML>
Autor: Zdeněk
Datum: 9.2. 2010 11:58
Blog asi nikdy nespáchám, ale držím palce webuzdrama. Ať se to hezky rozjede!
Autor: Nípal
Datum: 9.2. 2010 13:35
<HTML>Super, konečně se vyřeší dotazy typu "jak udělám rubriku" :) Teď ještě chybí vyřešit dotazy typu "nemohu se přihlásit", "nefunguje mi databáze" a "něco mi přepisuje stránky" :)</HTML>
Autor: ds
Datum: 9.2. 2010 16:45
"Můžete ukládat fotky a psát články zcela bez omezení."

Není to trochu odvážné tvrzení?
Autor: mks
Datum: 9.2. 2010 16:57
<HTML>Tak odhadem pro 99.999% uživatelů je pravdivé, pokud budou dodrženy podmínky webzdarma...</HTML>
Datum: 9.2. 2010 17:03
Předpokládám, že "blog" je finální verze redakčního systému, který se tu od listopadu testoval. Je testovací "projekt" už onen blog a nebo se musí registrovat znovu?
Autor: Lůďa
Datum: 20.2. 2010 01:10
Skvělé!
Autor: Petra
Datum: 23.2. 2010 12:45
Dobrý den, bylo by možné pomocí screenshotů ukázat (nalákat), co všechno nový blog nabízí (popřípadě odkaz na nějaké ukázké stránky). Nechce se mi zbytečně zakládat nový web.
Datum: 23.2. 2010 17:18
Petra: 
http://pleny.unas.cz/

PS: Obávám se, že větší lákadlo nez je zvací e-mail není a tipnul bych si, že asi nebude
Autor: MKS
Datum: 23.2. 2010 18:12
<HTML>Snad to majiteli stránek nebude vadit... třeba zde je pěkný příklad: http://ebonyclide.wz.cz/

Pokud někdo máte udělaný nový web/blog, tak se pochlubte. Není v mých silách to všechno projít a vybrat nějaké pěkné ukázky:)</HTML>
Autor: Petra
Datum: 24.2. 2010 08:40
Moc díky.
Autor: Soňa
Datum: 24.2. 2010 12:21
No tady sice není čím se chlubit, když jsem pouze předělala, jen barvy :-D, ale buduž:  http://country.mysteria.cz/
Autor: Martin Zvarík
Datum: 24.2. 2010 17:20
<HTML>Je to pěkný design.... měla jsi tam drobnou chybu - color:"3A1F10; --- opravil jsem ti to, a už se to zase zobrazuje OK ;-)</HTML>
Autor: Soňa
Datum: 24.2. 2010 17:37
juj, děkuji za opravu :-)
Autor: wikman
Datum: 25.2. 2010 03:46
Já... i když striktně držící se definovaných voleb...nehledě na CSs - jsem docela lenoch - takže originální klasikos mios..

mimochode - pro administrátory? - vy asi znáte "VODA SOFT", nebo ne?
Autor: MK
Datum: 25.2. 2010 21:14
Bez reklam to vypadá dobře. Od kdy poběží na blogu reklamy? Rád bych design stránek přizpůsobil i vkládaným reklamám. Díky
Autor: Martin Zvarík
Datum: 26.2. 2010 13:45
<HTML>V pondělí začnou běžet reklamy...</HTML>
Autor: MK
Datum: 26.2. 2010 14:39
Díky za info a taky za redakční systém. :-)
Autor: MartinezZ
Datum: 28.2. 2010 14:29
Ehm, funguje Vám to někomu pod operou, aktuálně 10.50 RC? V administraci je u rozvržení takřka všechno neaktivní (přidat modul, ikonky...). Opera se musí maskovat jako IE. Fixněte to, prosím...
Autor: brotheradmin
Datum: 2.8. 2010 20:44
Bolo by to super system keby to hnet nezmenil Design stranky :-(
Autor: Petr S.
Datum: 30.9. 2010 15:49
vyhoda tohoto techto blogovych systému zde je  ta, ze stale muzete pracovat a zasahovat jak do html a css stylů (www.dance4ever.wz.cz) tak můžete udělat celý web i jen pomocí základních nástrojů blogu (www.vitalnisvet.unas.cz). Jen škoda, že se nedá už pracovat se soubory v hlavní adresáři
Autor: redakcia
Datum: 15.11. 2010 14:10
Chcel by som sa spýtať, či bude a ak áno približne kedy slovenská verzia redakčného systému. Ak treba som ochotný pomôcť s prekladom. Prípadne či neuvažujete sprístupniť aspoň časť HTML kódu.
Autor: Okem
Datum: 27.11. 2010 17:56
Pro redakcia:
Tak to máš smůlu.
Administrace wz rádoby blogu asi těžko bude napsaná (jen) v HTML =). Jinak slovenský překlad nebude nikdy, to mi věř. Vývoj wz blogu se nadobro zastavil a admini nejsou ochotni s tím cokoli dělat. 
Řešení: přejdi na nějaký slovenský blogovací systém, který určitě poskytne lepší služby než prachmizerné wz.
Autor: Václav
Datum: 14.12. 2010 12:34
Jak si mám založit tento systém a přitom si nezlikvidovat dosavadní stránky?
Autor: Václav
Datum: 14.12. 2010 12:35
Jak si mám založit tento systém a přitom si nezlikvidovat dosavadní stránky?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace