Fórum > Blog > Blog nejde založit.

Blog nejde založit.

Autor: redle.chytrak.cz
Datum: 21.4. 2015 22:06
na adrese blog.webzdarma.cz se mi sice otevře okno s údaji pro aktivaci blogu, ale stále hlásí že adresa redle.chytrak.cz neexistuje.   Ostatní starší již aktivované blogy mi fungují, kromě jediného, který se přestav zobrazovat, ovšem jeho adrese není zrušená neboť nejde znovu založit a hlásí že je užívána - theodor.chytrak.cz)
Autor: JP (Podpora)
Datum: 22.4. 2015 09:38
Zakladani novych blogu je zastaveno. Misto toho muzete vyuzit napr wordpress na klasickem webhostingu
Autor: redle.chytrak.cz
Datum: 22.4. 2015 11:41
To je skutečně škoda, obzvláště když všude včetně popisu na FB uvádíte možnost využití redakčního systému. 
Měli jste ho hezký a jednoduše intuitivní. 
Zeptám se, jak se onen redakční systém který spravoval blog jmenoval? 
A lze si ho nějak implementovat na adresu sám? 
Autor: JP (Podpora)
Datum: 22.4. 2015 13:14
Jednalo se o specialni system napsany primo pro WZ. Bohuzel jeho pouziti na vlastni domene neni mozne. 
Autor: BlueSpirit
Datum: 17.9. 2015 13:48
Zdravím,
je fakt, že váš redakční systém je opravdu přehledný, intuitivní a snadný na ovládání, je velká škoda, že již neumožňujete zakládání nových blogů.
Chtěl bych se vás zeptat, zda-li by bylo možné uvolnit redakční systém ke stažení, každý by si jej mohl nainstalovat sám, a myslím, že by to přitáhlo nové zákazníky. Váš redakční systém by podle mě upřednostnilo před jinými hodně lidí, protože ten systém má něco do sebe, a je opravdu škoda, že už jej neprovozujete. Myslíte, že by bylo možné systém někde publikovat ke stažení? Děkuji za odpověď.
Autor: Chopin (Podpora)
Datum: 17.9. 2015 14:42
Dobrý den,
bohužel, systém je udělán způsobem který neumožňuje hostování na vlastní doméně, celkově je v něm všechno velmi provázané s infrastrukturou na serveru. 
Datum: 17.9. 2015 20:03
Zdravím,
to je celkem škoda, jedná se opravdu o kvalitní redakční systém. Mohl/a byste mi doporučit nějaký podobný redakční systém, ve kterém je možnost tvorby vlastních CSS témat (vzhledů)? Mnohokrát děkuji.
Datum: 18.9. 2015 11:17
Můžete vyzkoušet například Bolt CMS https://bolt.cm/
Datum: 18.9. 2015 19:42
Děkuji za doporučení.
Nové blogy již u vás dále zakládat nejde, ale budete nadále podporovat existující blogy? 
Datum: 21.9. 2015 09:50
Ano, existující blogy budou nadále funkční.
S doporučením Bolt CMS jsem se možná trochu unáhlil, má poněkud složitější konfiguraci. Na Internetu však existuje více "lightweight CMS", které můžete použít.
Autor: Inoz
Datum: 27.12. 2015 19:31
Jestliže tedy nelze nový blog založit, proč tedy uvádíte v omyl nové zájemce (nebo ty, kteří by chtěli na blog přejít) a v nabídce uvádíte, že: "Služba zahrnuje - ... toto a ono.....+ možnost použití redakčního systému.     ??? 
Autor: Teddie (Podpora)
Datum: 15.1. 2016 01:29
@Inoz: na hosting môžete nahrať akýkoľvek vami zvolený redakčný systém (Joomla!, WordPress, Drupal, atď)
Autor: Zbyšek (allmodel.webz.cz)
Datum: 2.7. 2016 17:32
Dobrý den.  Teď když jsem si zaplatil Prémium, se dozvídám že už blog nepodporujete. Fajn. zbytečně vyhozené čtyři stovky. užijte si je.
Autor: Teddie (Podpora)
Datum: 2.7. 2016 21:48
WordPress je napríklad blogový systém, stačí ho nainštalovať na vami zakúpený hosting.
Ak o hosting i naďalej nemáte záujem, napíšte na podpora@webzdarma.cz a platbu Vám vrátime.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace