Odstavená doména

Dobrý den,
dnes ráno jsem zjistil, že doména infmasek.czweb.org je odstavená z důvodu porušení podmínek a že mi přišel email. Jak o porušení, tak o emailu nic nevím. Na webu běží je php, které ve škole používáme k výuce, spolužákům se nic takového ale nestalo. Můžete mi sdělit, proč je tedy doména odstavená, je to totiž pro mne docela problém, že neběží.
Dobrý den,

problém byl způsoben 2. 3. v 16:32 skriptem faktorial.php, nejspíš se Vám skript zacyklil a vygeneroval velký výstup.
Doménu jsem Vám obnovil.
Díky, skript je opraven, snad už problémy dělat nebude
Dobrý den,

má doména wilkinson.wz.cz byla odstavena z důvodu porušení podmínek použití, ale email mi nebyl odeslán. Na stránkách využívám hlavně skripty v php k vzdělávacím účelům. Pravděpodobně se mi zacyklil skript a zatížil tak server, skript je již opraven. Chtěl bych Vás poprosit, zda by bylo možné doménu odblokovat. Do budoucna se již budu snažit, aby problém nenastal.
Doména byla obnovena.
Dobrý den můj web http://noko.wz.cz je odstavený, žádný email nedošel. Jak mám postupovat?
Dobry den mam podobny problem i u me stranky

tvdroid.unas.cz

Take me neprisel email o duvodu blokace slo by to prosim vyresit dekuji.
noko.wz.cz a tvdroid.unas.cz - obnovené, u oboch k odstaveniu došlo z dôvodu vygenerovania HTML výstupu väčšieho ako 15MB, prekontrolujte si vaše skripty či sa niekde nezacyklovávajú

Tak me to opet zablokovalo ...dalo by se zjistit jaky soubor to dela ? Diky
Vytvoril jsem si vcera dalsi web tvdroid2.unas.cz a nahral zalohu a stejny problem ani se nenacetl INDEX a hned blokace.
moc vas prosim o zjisteni jaky soubor to dela .-( Dekuji.
Zkusil jsem zalohu nahrat na WZ.CZ a tam problem neni. Neni mozne ze to dela pouze server UNAS.CZ ?
Jestli stim serverem nejsou nejake problemy ? Dekuju za pripadne rady.
Dobrý den,

problémový soubor byl 85722645565671281/soubory/like_003.htm jelikož se jeví jako phishing - zdá se že se jedná o kopii stránky Facebooku.
Dobrý den,

děkuji za předešlé vyřízení mé žádosti o obnovení stránky, bohužel se mi při další tvorbě php znovu zacyklil skript a došlo k opětovnému zablokování mé domény wilkinson.wz.cz. Bylo by prosím možné je znovu obnovit? Děkuji
Hosting som obnovil.
Dobrý den,
prosím o znovuobnovení domény infmasek.czweb.org.
Vím který skript se zacyklil a již je opraven.
Předem děkuji
Simamasa
Obnoveno
Dobrý den,
prosím o obnovení domény norbertpanek.borec.cz. Mám pocit, že se mi omylem podařilo zacyklit lode.php, mělo by to být už ok.
Předem děkuji
Richard
Hosting som obnovil.
Dobry den prosim o obnovu domeny opet je odstavena. Minule tam byl z nejakeho duvodu VIR.
Nechapu jak se tam dostal. Neni mozne ze by nekdo zjistil prihlasovani a dosadil tam vira ?
Tedkom projedu Notebook jestli tam nemam neco spatne ze by se tam neco dostavalo pri nahravani na server.
Slo by opet zjistit ,ktery soubor se zacyklil ? Diky jeste by jsem prosil o obnovu : xtv.unas.cz
To jsem jeste jeste ja nasel jsem nejakej soubor ,ktery neni muj ...

n൯d.txt

A nejde vubec odstranit kazdopadne menim heslo jedna se o tento soubor ?
Kouknu se podle datumu ,protoze jeste od 01.00h web fungoval .-(
Tak uz jsem asi soubory nasel ...
A odstranil :

default.htm
ga.htm
jquery.htm
SpryAccordion.htm

Mozna to bylo ono.Dekuji za obnovu.
Dobrý den,
problém způsoboval skript TVPROGRAM001.php
Dobry den byla mi odstavena domena nejsem.vyrobce.cz. Rad bych zadal o obnoveni jsem vedom poruseni pravidel (vytvoril jsem nenacitatelnou stranku). Na domene jsem provozoval pouze PHP a HTML. Domenu jsem pouzival na vyuku PHP.
Dekuji za pripadne odblokovani.
Dobrý den,
jedná se o stejný problém. Vygenerování HTML výstupu většího jak 15MB. Ve Vašem případě jde o skript lodicky, kde máte špatně zapsanou for smyčku, která způsobila nekonečný cyklus a vygenerování zmíněného výstupu.
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o odblokování kobkladno.unas.cz a specifikaci, čím byl problém způsobený. Nejsem si vědomý toho, co se změnilo a způsobilo problémy.
Předem děkuji