stránky nelze nalézt

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o zkontrolování mých stránek: www.atana.unas.cz
Nemohu se na ně dostat, možná je někde chyba. Stejné je to i u stránek: www.shawnee.unas.cz
Google se tváří jako by byli smazané.
Děkuji.
Ani moje stránky od včerejška nefungují, zřejmě nějaký výpadek... a webzdarma má dovolenou... dozvědět se od nich nic nedá, telefonická podpora neexistuje, písemná je dlouhé lokty... prosté ověření funkčnosti stránek z jejich domény neuděláte, vyhledání také ne, katalog je jen podle oborů a vyhledávat se v něm nedá... šlendrián po česku
Od včerajšieho dňa sa server na ktorom sa nachádzajú vami uvedené domény potýka z DDOS útokmi. Administrátori boli nútený zablokovať zahraničný provoz do ktorého sa dostali i niektorý český poskytovatelia internetu (prevažnej väčšine užívateľov v ČR Vaše stránky fungujú). Za komplikácie sa ospravedlňujeme. Administrátori blokáciu zručia hneď ako útok odoznie.
Děkuji za opravu, Vaše znalosti jsou pro nás laiky k nezaplacení. Děkuji za sebe i své přátele a rodiče dětí, kteří sledují web.
Dobrý den, nejdou mi stránky: www.bristev.unas.cz, www.cachovice.unas.cz, www.mhpohlednice.unas.cz. Děkuji
Dobrý den, případná nedostupnost je způsobená výše zmíněnou blokací, za komplikace se omlouváme.
Nefunguje mi web rohlici.wz.cz. Objeví se nápis "Blog neexistuje nebo byl zrušen. Blog does not exist or was deleted. blgz.cz - Blogovací systém".
Souvisí to také s tímto výpadkem?

Děkuji

Jirka
Doménu jsem Vám obnovil, se zmiňovaným výpadkem to nemá nesouvislost.
A čím to tedy bylo? Nějaké nedodržení pravidel z mé strany?
Pravděpodobně došlo k chybnému odstavení kvůli neaktivitě, omlouváme se.
Tak se omlouvám i já, budu se snažit vyvíjet větší aktivitu :-)
Dobrý den,
moje stránky komestatesting.wz.cz jsou již delší dobu nedostupné. Můžete prosím ověřit důvod.
Děkuji.
Hosting k doméne komestatesting.wz.cz bol 18.04.2016 zmazaný keďže bol mesiac odstavený kvôli preťažovaniu servera vygenerovaním HTML výstupu väčšieho ako 15MB a medzi časom nebolo požiadané o obnovu. Doménu si môžete znovu založiť. Obsah už žiaľ v zálohách nemáme k dispozícií, tj sa budete musieť spoľahnúť na vlastné zálohy ak ste si nejaké v minulosti vytvorili.
Dobrý den nefunguje mi obsah stránek expedice-apalucha.unas.cz
poradite mi co stím dělat ?Děkuji
Dobrý den,
stránka Vám vypisuje "Obsah nedodán", což znamená, že musíte skrze Správce souborů či přes FTP nahrát váš obsah.
Děkuji .nemám bohužel původní zálohu ,není možné ji dohledat ?
Od kdy se problém projevuje? Projel jsem všechny zálohy, které máme k dispozici a ani u nejstarší (tj. ze dne 8.7. 2016) jsem obsah nenašel. Problém se tedy musí projevovat již delší dobu.
Dobrý den ,od doby co došlo k přepnutí na klasický webhosting.asi někdy kolem 4.8.2016.
Problém se neprojevoval,normálně mito fungovalo ještě na předchozím blog.webzdarma.Děkuji
Po prepnutí na klasický webhosting sa obsah pôvodného blogu neprenáša. Po prepnutí je nutné nahrať na FTP vami požadovaný obsah, ak ho nenahráte, bude sa zobrazovať informácia uživatel nedodal obsah.
pokud nemám zálohu a ani vy ? tak stím už nic nelze dělat než to udělat na novo všechno? mám pravdu
Děkuji za odpověd
Napíšte prosím na podpora@webzdarma.cz a administrátori sa pozrú na server z blog systémom.