WWW

Ahoj, mám dotaz. Mám registrovanou doménu II řádu celniagenturapce.cz. Ve vyhledávači (např. Seznam.cz) mám po vyhledání zobrazenou adresu celniagenturapce.cz, ale můj šéf chce aby tam bylo zobrazeno www.celniagenturapce.cz. Volal jsem na Seznam a tam mě poradili to že to mám vyřešit s hostingem. Musím nějak přejmenovat doménu na www.celniagenturapce.cz? Jak? Děkuji L.K.
Dobrý den,

upravil jsem Vám .htaccess tak, aby byla doména přesměrovávána na variantu s www.
Děkuji L.K.
dobrý den, nemůžu se dostat na svůj účet a ani nemůžu aktivovat svůj web, takže,

DĚTE DO PRDELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@jirkabskaut@seznam.cz

Na stránke https://www.webzdarma.cz/uvod/zapomenute-heslo/ si resetujte heslo do správy hostingu, vaše prihlasovacie mená sú citrusy.wz.cz a jirka-marada.wz.cz

U prehliadačov IE a Edge evidujeme problémy s prihlasovaním, preto prosím použite iný prehliadač.
yeye
Dobrý den , Mám registrovanou doménu II řádu gymklubsumperk.cz prosím o úpavu, aby byla doména přesměrovávána na variantu s www. www.gymklubsumperk.cz

Jsem začátečnice a tudíž některé věci je třeba po nás poupravit :) .... Až to budeme dělat příště dáme si pozor
děkuji GK
Dobrý den,

změnu jsem Vám provedl.
Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak co kde popravit, abych se zbavil "wz.cz" a opět fungoval web pouze s ".cz"......doménu mám zakoupenu.
Předem děkuji za odpověď
vaša doménu .cz mi korektne funguje, prejavuje sa ešte spomenutý problém?