Obnova domény

Dobrý den,

žádám o obnovení domény www.sinister.wz.cz . Doména byla pozastavena kvůli překročení limitu dat (přehlédl jsem upozornění). Přebytečné soubory byly smazány. Zároveň bych chtěl požádat o smazání souboru (Pok謯n GO_v0.29.0_apkpure.com.apk). Byl nahrán za účelem testování, bohužel, po nahrání nelze smazat ani změnit práva. Soubor má cca 60 Mb a při kapacitě 200 Mb je velkou zátěží. Děkuji.
hosting obnovený
žádám o obnovení domény kvalita.prodejce.cz. Doména byla pozastavena kvůli překročení limitu dat. Přebytečné soubory byly smazány.Myslela jsem že je limit až 500mb. Děkuji za obnovu.
doména bola obnovená na emailovú žiadosť
Ano, limit je až 500 mb, pokud si přidáte horní lištu v nastavení
Dobrý den,

žádám o obnovení domény www.picino.wz.cz . Doména byla pozastavena kvůli překročení limitu dat (přehlédl jsem upozornění). Přebytečné soubory byly smazány. Dakujem
Dobrý den,

doménu jsem Vám obnovil.
Dobrý den, žádám obnovení domény mirinek.chytrak.cz. Překročení limitu dat - data odmazána. Děkuji.
Hosting obnovený.
Díky!
obnovit domenu poprosim :D
Dobrý den,
vaše doména byla obnovena. Prosím nezakládejte duplicitní příspěvky. Děkujeme
Dobrý den, chtěla bych poprosit o aktivaci: j-o-b.xf.cz. Přes zimu máme minimální až žádnou aktivitu a já prošvihla "zkouknutí" 1x za měsíc, připojovala jsem se pouze přes ftp. Šlo by to? Děkuji
Dobry den,
nevidim ze by domena byla odstavena. Je tedy vse v poradku?
dobry den, prosim o obnoveni domeny krajinastrelcu.wz.cz. Prekrocili jsme limit. Data jiz odmazana.
dekuji
Hosting som obnovil.
Combomaker - už jsem problém vyřešila, musela jsem promazat historii procházení, asi mi to blokovalo přihlášení zde na webzdarma a já si myslela, že problémem je "zrušení stránek". Děkuji mnohokrát a pěkný den
Prosím o obnovení domény fotogalerievankat.wz.cz.Data jsem promazal a snad už to bude v limitu.Omlouvám se že jsem si toho nevšiml a děkuji
Obnoveno
Dobrý den, pravěpodobně se nám nepodařilo dojít na konec nekonečného cyklu For :-). Omlouváme se a pokud byl problém v tomto, prosíme o odblokování. Díky
hosting obnovený
Jestli to jde obnovte mi prosím smazanou doménu cimelice1963.czweb.org
Děkuji za odpověď.
MB
Dobrý den, webhosting lze kdykoliv znovu založit a nahrát obsah z vašich záloh.
prosím o obnovení domény - webu http//revi.mysteria.cz/ děkuji provozujeme ubytování pouze sezónní, jsme důchodci a nevíme s s mnohým už rady
Dobrý den, webhosting revi.mysteria.cz u nás neexistuje.