vložení obrázku z webu do mailu

Dobrý den, vložila jsem si obrázky na web, pod obrázek umístila link, ale daný obrázek se mi do pošty nevloží...prosím o radu, jak toho docílit.
Děkuji
Chcete aby po kliknutí na link pod obrázkom na vašej stránke sa obrázok vložil do vášho mailu? Chápem to správne?
Ano,děkuji
Predpokladám že tohoto docieliť nepôjde. Do odkazu mailto nieje možné vložiť html tág odkazujúci na obrázok http://stackoverflow.com/questions/11680826/html-send-image-in-mailtobody
Dobrý den, dnes jsem zkoušela u trvalých odkazů něco nastavit a rozhodila jsem si celý web prohlížeč. Prosím, nemohli byste se mi na to podívat, aby se mi to vrátilio do původní podoby ? Vůbec nyní nevím, jak se tam dostanu zpět. Děkuji
Upřesním, ve wordpresu jsem si vytvořila hezké stránky a v nastavení : trvalých odkazů : jsem chybně zadala název webové stránky a hloupě jsem zadala uložit změny. Nyní se nemohu do wordpressu ani přihlásit. Tak nyní nevím, jak dále postupovat. Jestli neexistuje žádná cesta, jak se dostat zpět, lze původní vytvořené stránky zrušit, nainstalovat si znovu wordpress a začít od začátku ? Děkuji
Dobrý den,
vyřešeno. Problém byl ve špatně zadaném Site_url, kde obsahoval mezery (hadry na hory.cz).
Děkuji mnohokrát