doména xyz na rok zdarma

Dobrý den,
dnes jsem dostala nabídku na 1 rok registrace xyz domény za 30 Kč/rok. Po rozkliknutí odkazu "objednat" a zkontrolování nového názvu domény se mi objevilo toto: vaše objednávka program premium s doménou 12 měsíců - cena 528 Kč. Objednávku jsem tedy neposlala, jak se objedná za tu nabízenou cenu? Děkuji DM

dobrý den,mne se stalo totéž...zadala jsem heslo pro objednávku rok zdarma a objevilo se mi totéž...:-(
Prihláste sa do vášho účtu doucko-matika.kvalitne.cz a v časti domény si objednate doménu za akciovú cenu.
Pri vytváraní nového účtu je k akciovej cene domény pripočítaný poplatok za hosting Premium.
Také mne to tak úplně nefunguje.
Přihlásil jsem se pod jinou svojí doménou, objednal si novou s koncovkou *.xyz, přišla mi faktura na 36,- (30,- + DPH), tu jsem zaplatil a vidím, že tam mám druhou doménu.
Ale nikde nedorazily informace k hostingu zdarma, žádné přihlašovací údaje, žádný přístup k ftp, více jak týden po zaplacení stále nikde nic.
Mám tedy sice doménu za 30Kč, ale nedostanu se do ní, abych na ní nějaké soubory nahrál.
Domény pridané v účte v časti Domény sa správajú ako ALIAS, tj je na nich zobrazený rovnaký obsah ako na hlavnej hostingovej doméne keďže zdieľajú ten samý hostingový priestor. vami zakúpená doména .xyz mi korektne funguje.